Bekaret e çok mu önem veriyosunuzz?

bekaret sizin için çok mu önemli.. iki damla kana çok mu ihtiyacınız var gerçektenn...

0|0
1139

En İyi Erkek Görüşü

• Yani yurdum erkekleri için evet... Her önüne gelen kadına girmek istiyorlar ancak evlenecekleri kadına kimse dokunmasın istiyorlar...

5|0
    0|0
    • benim anlatmak istediğim bu işte..

• Tipik Geri Kalmış Erkek Egemenliği olan toplum örneği... Yani şu şekilde bir duygu durum hakim... Kadınlar Kesinlikle Sevemezler Sevdikleriyle Cinselliklerini Aşklarını Hissettiklerini yaşayamazlar.. Kadınlar Evde oturur Evlenecekleri kişiyi beklerler ve sadece Evlendikleri kişiyle beraber olurlar...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 38

• Nedense bu bekareti sadece bakire olmayanlar 2 damla kan olarak tasfir ediyor.

Mevzu 2 damla kan değil bunu anlayın önce.

Biz sadece çocuklarımızın annesi olacak kişinin daha önce başkasının altında zevk çığlıkları atmış olmasını istemiyoruz hepsi bu.

12|7
    2|1
    • Deme öyle bro ya zoruna gider simdi bazilarinin.
      Her önüne gelenin altinda inleyip sonra bize ahkam kesenlerde cok (:

• o karakterle alakalı @soran

Namus sadece kızlar için geçerli değildir. ne demek özgürce davranıyoruz.

Genelleme yapmayaydın ayrıca daha iyiydi.

Zina size ne kadar günahsa bizede o kadar günah

• Bu arkadaşın yorumuna katılıyorum @Axies

• Bir erkek nefsine hakim olup bakirliğini korumuşsa kendini eşine saklamışsa ilk ilişkisini bekaret isteme hakkıdır. Aynı şekilde kızda buna önem vermişse oda erkekten bakirlik isteme kendinden öncesinde ilişkisi olmamasını istemek hakkıdır. Şimdi anladın mı önemini?

1|1
    0|0
  • Sadece o değil göz ve zihin zinasida var ayrıca çok çeşit yöntemler varken is sadece zarda bitmiyor

1|0
    0|0
  • Mevzu iki damla kan değil, buna ihtiyacımız yok elbette.
    İhtiyacımız olan her canı istediğinde, aklına estiğindr birinin altına yatmayan karakterli bir kadın.

0|1
    0|0
  • Nefsine hakim olamayan bir kadına güvenmenin zorluğu daha ağır basıyor.

1|2
    0|0
  • Bekaret 2 damla kan degil bir kizin icine baska bir erkegin girmesidir. Bende bunu kaldiramam

2|1
    1|0
  • Iki damla kan, namus 2 bacak arasinda degildie gibi anlamsiz kaliplasmis cumleleri kuranlara diyecek lafim yok. Olaya bu kadar sig bakiyorsaniz ne diyebiliriz ki? Axies arkadasimiz cok guzel ozetlemis neden onemli oldugunu.

1|0
    0|0
  • Onemli

0|1
    2|1
  • sorun bekaret değil
    başka bir erkeğin ellemesi

0|1
    0|0
  • Ben bakirim benim için önemli

2|0
    0|0
  • Durustce evet isterdim kimse dokunmamis olsun ilk ben dikunayim

Ama buna hakkim yok ben her halti yerken karsidan bunu beklemek haksik

Bide ben sevgiye inanium gercek sevgi saygi varsa gecmusine degil gelecegimize bakarimmm

2|0
    0|0
  • Mesele 2 damla kan değil aslında.
    Neyse.

0|0
    0|0
  • benim icin kişilik karakter gerisi boş

0|0
    0|0
  • Onemli olan kan degil. Sen anlayamazsin bunu

0|1
    0|0
  • tabi ki Dostum^^

0|0
    0|1
  • bekarete 2 damla kan diyen zihniyet daha kötü bişey

0|0
    0|0
  • Mesele iki damla kan değil mesele saygı ben kimseyle ne yatarım nede sevişirim benim çocuklarımın annesi olacak kadına saygım var aynı şeyi kızllardanda beklerim

0|0
    0|0
    • sadece bir konuya şahit oldum o yüzden sordum. komşunun oğlu her haltı yediği halde nişanlısının geçmişte bir hatası olmuş sadece o yüzden nişanı attı.. . bana gelirsek ben bilinçli olarak bir ilişki yaşamadım küçük bir kızken başımdan bir olay geçti sadece belki bende bakire değilimdirr...

• bekaret beyindedir orosp u l u k ta öyle ar damarı çatlamıssa onunla nasıl birliktelik yaşayacaksın oda var

0|0
    0|0
  • Bakire degil ise asla ciddi dusunmem :D

0|1
    0|0
  • Önem vermiyorum desem ne değişecek veriyorum desem ne değişecek yine herşey aynı sonuçta

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 11

• Namusunu koruyan kizlara cok ihtiyacimiz var.

3|2
    2|0
  • Evet çok önemli , öyle de olmalı.
    ayrıca 2 damla kan olarak bakılmamalı olaya...

2|3
    1|0
  • Bakir olup ruhu o.. olan var.

3|0
    1|1
  • cok önemli benim icin

1|2
    1|0
  • Biri seni boDu ötekine kabul ettirememis gibi bir isyanın var

0|1
    1|0
  • Benim inancima gore onemli

0|1
    0|0
  • İlişkide kıstas olmamalı bakirelik.

0|0
    0|0
  • Önemli

0|0
    0|0
  • Amac kan değil anlamıyormusunuz gevşekler..

Mevzu her önüne gelene bacak arası acmayacak kızı bulmak.

0|0
    0|0
  • saçammalık:)

0|0
    0|1
  • Onu 'iki damla kan' olarak görüyorsanız zaten size ciddi bir cevap vermeye gerek yok

4|4
    2|0
Yükleniyor...