Hamile olma ihtimalim var mı?

Sevgilimle bu ayın 2snde bir defa birlikte olduk korunmadık, 7snde benim regli olmam gerekiyordu dün farkettim takvim tutuyorum telefonda 3 gün geçti uyarısı geldi. Hiçbir belirti yok akıntım var ama regli olamıyorum?

Güncellemeler:
Uygulamaya tekrar baktım gebelik şansı düşük bir günde birlikte olmuşuz mevsimsel veya stresten olabilir mi? Zor günler geçiriyoruz ailecek ve toparlanmaya çalışıyoruz.

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• stres yapmışsın olun bekle.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• İçine boşalma oldu mu?

0|0
    0|0
  • adetını daha once duzenlı ıse sız hamıle degılsınız.. bu stresden ve mevsım sartlarından olusan bır aksama

0|0
    0|0
  • 5 gün öncesi tehlikelidir, hamile olma ihtimaliniz var.

0|0
    0|0
  • Bu zor günleri sende baya zor geçirmişsin anlasilan

1|0
    0|0
  • Stres etkiler

0|0
    0|0
  • İnşallah hamilesindir.

0|0
    0|0
  • Kiz arkadasimin 15 gun geciktigini bilirim

0|0
    0|0
  • her ilişkiye girince hamile kalınıyomu

0|0
    0|0
  • Hamilesin

0|0
    0|0
  • 3 günde hamile kalınmaz bir ay sonraki adetini görmezsen gebelik testi yaptır.

0|0
    0|0
    • Bir sonrakini falan bekleyemem kesin belli olana kadar belki olacak 4 haftalik.

• boku yedin

0|0
    0|0
  • artık bırdahakı sefere pampa😵🔫(dıkşınnnnnnnn..)

0|0
    0|0
  • Hamilesin.

0|0
    0|0
  • Allah anali babali buyutsun simdiden

0|0
    0|0
  • Gebesin bacim :D

0|0
    0|0
  • Allah islah etsin sizin gibileri

0|0
    0|0
  • kız olursa adını ne koyucaksın? 😀

0|0
    0|0
  • Enişte ayarlarla oynamış biraz sanırım ondan gecikme olmuştur merak etme

0|0
    0|0
  • hamilesin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hee hemen cocuk oluverdi orada. ceket de atti mi ustune?

0|0
    0|0
    • ihtimaller üzerinde duruyorum 3 gün geçti akıntım var kanamam yok böyle düşünerek 9 ay sonra dogururum artık. ayrıca yumurtlama zamanı olasılık dahada artıyor.

• Gecikmeler normaldir

0|0
    0|0
    • düzene girdikten sonra ilk defa böyle oldu?

• Ilk defa boyle olduysa bir test al ama bence telas yapma

• Bebisin adi ne olacak😃

0|0
    0|0
  • Nisanın 20 sında ılıskıye gırık ve ertesı gun hapı aldım ellayı. Birde 4 mayıs gıbı ılıskıye gırdık prezarvatıf vardı ıkısınde de ıcıme bosalma olmadı. 2. de zararlı olur bır adet dongusunde ıkı ılac dıye almadım ama adetım dun olmalıydı olmadı sızce ne oluyor?

0|0
    0|0
    • normaldir elladan sonra bende öyle yaptım işte korunuyorsanız ve prz. yırtık, taşma olmadıgından eminsen ilaçtandır. emin degilsen gel beraber girelim ultrasona kardeşim. :'(

• peki boşaldıktan sonra tekrar birleşme oldumu? sonuçta çevresinde falan kalmıştır birşeyler.

• Evet oldu ama hemen degıl yarım saat 45 dk snra oldu tekrar yıkamıştı birde zaten hava ıle temaz edınce spermler ölüyor ya. Ondada prezarvatıf vardı yıne

Yükleniyor...