Kızlar, daha öncede belirtmiştim sizce ne yapmalıyım?

küçük yaşta tecavüze uğradım.. kuzenim bana bişeyler yaşattı. kızlığım bozuldumu kan geldi mi bilmiyorum tam olarak. evlenicem adama söylemesem bu durumumu hata mı ederimm.. yapay zar kullanmayı düşünüyorumm hakkında ne düşünüyosunuzz... yapay zarı kullansam işe yarar mı...

0|0
4

En İyi Kız Görüşü

• yapay zar nasıl bır sey

0|0
    0|0
    • internette kırmızı bir paketin içinde kırmızı kuru boya var..20 dk önce vajinaya yerleştiriyosun akıntıyla eriyo ilişkide kan gibi akıyomuşş.. nette satılıyo...

• Sevgılımle

• hmm inş evlenip mutlu olursunuz yaa keşke evlenmeden önce yapmsaydın.. ben çokk suçluluk duyuyorum bu durumumdann

Kızlar Ne Diyor 3

• doktora gidip bakire olup olmadığını kontrol ettir önce bakire değilsen yıllar önce olmuş bir olayı neden bugun anlattığını kimse anlamaz olayın eskiden olmadığını bugun suc attığını düşünürler.

0|0
    0|0
    • çekiniyorum birazdoktora gitmeye ama aynayla baktığımda görebiliyorum zarımı ...11 3 6 7 yönünde yırtılma var kzarımın kenarları ince ve beyaz kenarları

• ben o kadar detaydan anlamam cekınme doktora git

• ailen bu konu hakkında ne diyo

0|0
    0|0
    • o yaşta bişeyin farkında değildim aileme söylemedim zaten bilseler ilk beni yargılarlar...

• inşş sağoll teşekkür ederim beni okadar dinledin vaktini ayırdın

• önemli değil :)

• yasin kac bilmiyorum. gizlice bir doktora git. doktoru bayan secersin eger cekiniyorsan baktir. suphe ile yasamaktan iyidir.

0|0
    0|0
    • çekiniyorum biraz tek gitmeyi de istemiyorum açıkçası 19 yaşımdayım

• Bir tanidigin ya da arkadasinla git. arkadasina adet duzensizligim var ondan gidiyorum dersin.

Yükleniyor...