Neden böyle oluyor arkadaşlar?

İlk defa sevgilim oluyorda.20 yaşındayım ve sevgilimin ellini tutunca erekte oluyorum. Kötü amaçla olmuyorum kendiliğinden oluyor bir bakmışım erekte olmuş benim ki gizlemeye çalışıyorum hemen. Sizce neden böyle bir şey oluyor?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ilk oledir gocum merak etme

0|0
    0|0
    • inşAllah böyledir ya istem dışı erekte oluyorum :)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Heyecan meycan değil eğer önceden milli olmadı isen ve ilk defa bir kızın elini tutuyor isen istem dışı erekte olursun belli bir süre sonra Billur ağrı yapıcak bunlara hazırlıklı ol ilişkiye girdiğin zaman ilk zamanlar devam eder ama vücut alıştığı zaman bu huy kalkar

0|0
    0|0
    • aynen hiç ilişkiye girmedim :D

• Hormonların gözü kör olsun işte kardeş normal bir durum geçer zamanla

0|0
    0|0
    • bilmiyorum ya kızı gerçekten seviyorum ama el elle tutuşunca harekete geçiyor benim ki o değil belli olucak diye korkuyorum gerçekten aklımdan geçmiyor cinsellik ama elini tutunca başlıyor ta ki elini bırakana kadar.

• Belli olsa da sıkıntı olmaz merak etme kötü düşünmez yani en fazla "amma buyukmus" der kalktigini dusunmeden ;)

• ya kardeşim ben cinsel gözle bakmıyorum kıza o yüzden yoksa yani görsede en fazla ayrılırız :D

• aşırı mı heycanlısın acana

0|0
    0|0
    • yokta bilmiyorum ya elini tuttuğum zaman erekte oluyorum aklımdan geçmiyor ama bir bakıyorum benim ki kalkmış belli edicem diyor korkuyorum zaten. s

Yükleniyor...