Bebek istiyoruz ama?

Evleneli 6 ay oldu 7ye girecek eşim benden daha çok istekli bebek istiyor ben 5 ay doğum kontrol hapı kullandım haziran ayının başında bıraktım her ayın 29 da adet olurdum 29 Mart adet olmadım 7 gün gecikti normalde hiç gecikme olmazdı hapida kullandigimda 1-2 gün gecikirdi onunla alakalı değilde hapı kullanmama rağmen 7 gün gecikti eh gecikincede hamileyim sandım 8 gün adet oldum bu Normal midir değil midir bebek olsun istiyoruz hemen hamilede kalinmaz mı kalınır mi kişiden kişiye değişiyor durumlar tabi ne yapıcaz bilemedim

1|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Hamile kalmak için adet olduğun günden itibaren say onuncu günde cinsel ilişkiye girin. Sonra 12. gün, sonra 14. gün, sonra 16. gün, sonra 18. gün, sonra 20. gün cinsel ilişkiye girin. Cinsel ilişki sırasında siz altta olacaksınız ve kalçanızın altına yastık vb. şey koyun erkeğiniz boşalınca spermleri vajinanızdan geri çıkmasın. Çiftleşme bitince siz kalçanızın altında kalçanız yüksekte tutacak yastıkla birlikte hareket etmeden 1 saat yatın. Vajinaya akıtılan spermler döl yatağına doğru ilerleyecek ve kesin hamile kalacaksınız. İlk denemede bu iş tamamdır. Üremeye mani sizde ve erkeğinizde bir probleminiz yoksa sonuç kesin. Tecrübe konuşuyor. Deneyin, memnun kalacaksınız. Ve artık bana da bir teşekkür yazarsınız.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Doğum kontrol hapları hormonları bozar. O nedenle çocuk istiyorsanız çok fazla kullanmayın.

0|0
    0|0
    • Bu nedenle kullanmak istemiyorum bide etkisi kaliyormuş kişiden kişiye değişiyor kimi hapı bıraktığı An hamile kalabiliyo kimisindede hapin etkisiuzun bir süre daha kalabiliyormuş

• Umarım en kısa sürede bir bebeğiniz olur :)

• İnşallah :) 😊

• Siz bilirsiniz olur tabı siz umudunuzu kaybetmeyin çalışmalara başlayın inşallah olur :) :)

0|0
    0|0
  • ola bilirsin bir dr gitsen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Doğum kontrol haplari adet düzensizligi sikintisi yaratiyormus Zaten. bir süre sonra düzene girersin. İnşallaah tapistatli bir miniginiz olurr.

0|0
    0|0
  • Hapı yeni bırakmışsın, sabırlı ol.

0|0
    0|0
Yükleniyor...