Kadınların Göğüsünden Gelen?

Kızlar kadınların göğüslerinde erkekleri etkileyici hormonlar salgılanıyor muş doğru mu bu? Ve bugün bir rus annesi gördüm göğüsleri süt dolmuş sıfır dekolte ile cidden yakınımdan geçti etkiledi beni var mı böyle bir olay?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• insan burnu hormon algılayacak kadar yetenekli değil
    görmemiş olsan etki uyanmazdı sende

akrabam değilse, fizik ve dekolte varsa bakarım, seninde bakman normal
    yok anneymiş bilmem ne her yerde namus bekçileri ücretsiz hizmet vermeye devam ediyorlar

0|1
    0|0
    • bir kadın yazarın kaleminden gördüm bu yazıyı. öyle yazıyordu yani. yorumuna güldüm bu arada, namus bekçiliğine gelicek olursam, şu göğüsünü kalçasını gösteren kadınları savunanan erkeklerde ayrı bir o* . bayansı erkekler ya. ))

• ya normalde göremessiniz zaten sanalda ancak kendini reklam ediyorlar modern erkek ayağına, belki kızlar mesaj atar diye ama boş bir hayal.

• belkide başarıyorlardır
      balık gelmezse oltaya değişik yemler takarlar
      bu işte böyle

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Hayır sen bir anneye hallenecek kadar yokluktasın

0|0
    0|0
    • 27-28 yaşlarında genç bir anne memelerini sıfır göğüs dekoltesiyle millete göstericek yokluk bende olcak öyle mi. kardeş sen cinsiyet seçimini tekrar gözden geçir. hiç erkekçe düşünmüyorsun

• Rus kadınlarını mağazaya geldiklerinde görüyorum eşleri bir yana kendileri bir yana geziyor kadını elliyorlar gözünün önünde eşinin sesi çıkmıyor onları savunma bence

• Savunmuyorum. Bende bilirim Rus kadınlarını. Ama sıkıntı göğüslerinin süt dolu olmadında. Anne annedir. O kadının hormonlarının o sırada cinsellik düşünecek durumda olmadığını sanıyorum.

Yükleniyor...