Ella adet gecıkmesi yapar mı?

Ella adet gecıkmesi yapar mı? Ella adet gecıkmesi yapar mı?

Güncellemeler:
lütfen cevap
Nisanın 20 sında ılıskıye gırık ve ertesı gun hapı aldım ellayı. Birde 4 mayıs gıbı ılıskıye gırdık prezarvatıf vardı ıkısınde de ıcıme bosalma olmadı. 2. de zararlı olur bır adet dongusunde ıkı ılac dıye almadım ama adetım dun olmalıydı olmadı sızce ne oluyor?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yapabilir. Tam zamanında içtin mi?

0|0
    0|0
    • evet ıctım

• Hala adet olmadım

• bir hafta gecikme olması normal artı hap aldığın geickme yapabilir zaten. Stres yapmandan adet olmayı bekle.

Erkekler Ne Diyor 2

• yapar tabiki.

0|0
    0|0
    • ne kadar

• İçe boşalma olmadı prezarvatıfte vardı ama ben genede aldım işte. ayrıca 1 hafta öncede ilişkiye gırdık prezarvatıf ıle bu defada alırsam zararlı olur dıye ılacı kullanmadım tekrar ıkısındede ıcıme boşalma olmadı

• o zaman ne korkuyon boş ver. içe boşalma yoksa kalmazsın sende stres olmuş. bu stres yapar 5 gün gecikme olursun. bitkisel çay iç olun hemen. bir daha bu hapıda aklına gelince kullanma. kürtaj amaçlı kullanılır bu haplar

• yapmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Elladan 6gün sonra bir kanama olur menstrüasyondan bağımsız ama diğer kanamanı da zamanında olursun. noldu bir gecikme mi var yoksa yeni kullanacaksın o yüzden mi soruyorsun

0|0
    0|0
    • gecıkme var ella kullandım baya oldu 20 gun kadar adet gunum bugun normalde ama gelmedı gecıkıcek galıba

• birkaç günlük gecikme sorun olmaz ayrıca kendine gerginlik yaratırsan daha da gecikir adetin. Melisa çayı al biraz rahatla canım yine çok sıkıntı yaratıyorsan bir gebelik testi alıp kontrolünü yap

• Ella ne doğum kontrolmü

0|0
    0|0
  • Evet canım yapıyor ama en fazla 2 hafta :)

0|0
    0|0
  • Oluyor yasadim gordum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...