Boşaldığım zaman... Lütfen bildiklerinizi ve tecrübelerinizi paylaşınız. ?

Boşaldığım zaman spermimin çok akışkan olduğunu görüyorum. Acaba biraz sık mastürbasyon yaptığımdan mıdır? Çok olmasa da biraz ara verince rengi biraz daha fazla beyaz oluyor ama onun dışında 1-2 günde bir yaptığım zaman hep su gibi oluyor ve çok az beyazlığı var. Çok da fışkırıyor bu yüzden. Benimki gibi olan var mı hiç ? Ve spermim kalitesiz midir acaba? İnternette pek bişey bulamadım bununla ilgili..
Bayanlar da tecrübe yaşamışsa bu konuda bildiklerini öğrenmek isterim.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Çok sık olduğu için öyle bir hafta ya da 10 gün boşalma sonra bak sarımsı bir renk ve çok daha koyu kıvamlı olur

0|0
    0|0
    • Kanka ayıptır söylemesi dayanamıyorm o kadar ya. Yaz da geldi zaten, bir türlü beceremedim. 3 gün boşalmasam toplara sancı yapıyor :(

• Biliyorum, çok duydum da bu korku bile engel olmuyor. Ama en son geçen ay girdim ilişkiye, boşalmak istemeyene kadar boşalmıyorum inan :D Hatta bir ara isteyip de boşalamamaktan korktum da sonunda geldi :D Birkaç gün üst üste yaptık, hep kontrol bendeydi. Umarım azaltabilirim ve ileride sorun yaşamam :/ Teşekkür ederm ilgin için bro.

• Rica ederim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Masturbasyonu azalt bir bayanı adam akıllı tatmin edemezsin sonra çünkü masturbasyon erken boşalmayı tetikleyebiliyor.

0|0
    1|0
    • Tecrübelerim var kardeşim, sıkıntı yaşamıyorum o konuda. Ama ileride olabilir belki, elimden geleni yapıyorum. Teşekkür ederim tavsiyen için.

• Olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...