Çok kötü durumdayım hayat böyle devam eder mi :( ?

18 yaşımda cinsel bir hastalığım olduğunu öğrendim o zamana kadar sıkıntı yoktu şimdi 20 yaşındayım etkisi arttı tam sertleşme sağlayamıyorum hastalık peyroni penisim küçüldü psikolojim alt üst stres sıkıntı üniye baslayacağım çok kötüyüm tedavi ol diyeceksiniz doktorlarda tam birşey yapamıyor dualar ettim neler ettim ne yapcağım ben gururumu empati yapın nasıl canım yanıyor nasıl inciniyor bu benim sınavım evet ama nasıl dayanacağım çözümü yok mu hayat böyle devam edermi? :(

1|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• eder hep böle olur

0|0
    0|0
    • canım yanıyor hiç dinmiyor kaç yıldır :(

Kızlar Ne Diyor 2

• Eder yani elbet

0|0
    0|0
  • ne kadar düşünürsen o kadar sorun olmaya devam eder psikolojik olarak stres yapmamaya çalış. farklı dr lara git içini ferah tut. dua et her şey güzel olucak de inş. la da iyi olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ALLAH yardımcın olsun.

0|0
    0|0
  • kaç cm kardeş?

0|0
    0|0
    • bu hastalık olmadan önce 15 ti bu olduktan sonra tam sertleşme yaşayabilirsem 11-12 civarı oluyor :(

• Hey hey hey dostum sakin ol, derdi veren allah dermanını da verir sıkma canını, ayrıca haydar dümen ne diyor boyuta takılmayın önemli olan işlevidir diyor. sıkma canını

0|0
    0|0
    • abi işlevinde sıkıntı olmaya başladı zaten :( tam sertşeyemiyorum o hissi alamıyorum bunaldım :(

Yükleniyor...