Sizce kızlık zarımda herhangi bir sorun var mıdır?

5. sınıfa falan gidiyordum o zamanlar ve birgün bisiklet sürüyordum iki elimi bırakıp demirler vardı oraya çarptım bisikletten düştüm elimi falanda çarpmıştım elim birkaç gün şişmişti ağrıyordu hatta... bisikletin bir yeri de o kısma gelmişti hatta oradan kan gelmişti az bişey o zamanlar ama tam hatırlamıyorum küçüktüm. Birşey olmamıştır herhalde dimi? Komik gelebilir size de :)

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ne çok bisiklet mağduru var ya :/
    Bir şey olmamıştır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Muayene olman gerekir kesin sonuç için.

0|0
    0|0
  • Birsey olmaz onlarca bisikletcci bayan arkadasim var en az hepsi 5 er kere dusmuslerdir sordum 5-10 tanesine ddüşünce kizliginiz bozuldumu diye oyle birsey olmaz yani cok zor dediler anca gidon icine gircek oyle dediler boş bahane bunlar dediler

0|0
    0|0
  • Zannetmem

0|0
    0|0
  • özele gel muayene edeceğim

0|0
    0|0
  • olmuşta olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bozulduysada eşine bisiklette n düştüm deme ilk hecesinde kapida bulursun kendini
    Çok yaygin bir yalan olduğundan dogruda olsa kimse inanmiyordur bisiklet hikayelerine :D

0|0
    0|0
  • Kizlik zari o kadar kolay bozulacaj birsey degil. Yok dikene dustum, yok bisikletten dustum, suraya carptim felan... Her ne kadar dogruda olsa kimse inanmaz.

0|0
    0|0
    • Neye inandırmaya çalışıyormuşum? :) bakireyim canım kimseyle bir ilişki yaşamadım henüz

• Peki sağol canım

• Senin icin demedim yanlis anlama, sadece boyle bir durumun genel yorumunu belirttim

• Bir fikrim yok bacim

0|0
    0|0
  • O yaşında adet görüyor muydun ki bu da önemli? Ama bir şey olmamıştir merak etme.

0|0
    0|0
    • Yok görmüyordum :) dimi bencede ama bikaç şey gördüm de bisikletten düşüpte bozulma ihtimali var gibisine ondan sordum

• O zaman bir şey olmamistir çünkü kızlık zarın henüz oluşmamıştir bile.

• kızlık zarı doğuştan var canıım :) sağol

• Bende küçükken senin gibi düştüm 1. Sınıfa gidiyordum ic camasırıma kan geldi hemen hastaneye götürdü annemler muayene ettiler sadece vajinamin iç tarafı sıyrılmış ondan kan gelmiş seninki de öyle olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...