Bu soruda ne denmek isteniyor ?

size böle bir mesaj gelse ne yaparsınız . Alakasız ve Kaba paylaşımların kaldırılmaktadır. Kaldırılan paylaşımların hakkında bilgilendirme iletisi e-posta adresine gönderilmektedir. Bu tür alakasız paylaşımlarının devamı halinde üyeliğin iptal edilecektir.

• Açtığın konular kaba biraz çok cinsel içerikli adam haklı
    57% (8)62% (5)59% (13)Oy Ver
  • Bu zamanda cinsel konu açmak sakıncalı ve yasak
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Boşver ya salla gitsin sen aynen devam et
    7% (1)25% (2)14% (3)Oy Ver
  • Aa çok kortum yaw üyeliğim iptal olursa ben yaşayamam
    14% (2)13% (1)14% (3)Oy Ver
  • Daha konu açma sadece açılan konulara yorum yap
    22% (3)0% (0)13% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
anket sonucuna göre kararımı vereceğim cevaplarınızı ona göre verin !

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• d dedım sahsen sorularını bılmıyorum fakat açık açık şu pozısyondayken şu kıza şunu yaptım yazmıyorsan ve bu sıtede cınsellık kategorısı varsa umursamazdım

0|0
    0|0
    • saol dostum cinsellik bizim ülkede konuşulmaz tartşılmaz galiba böyle gelmiş ama nereye ne zamana kadar böle gidecek bu zinhiyet sahibi insanlarla 1 cm bile ilerleyemeyiz

• konusulup tartısılabılır aslında fakat empatı kurarak konusmak lazım bu durumları yanı bıseyler yasamamıs ınsana ahaaa aha salak saf ,yasamıs ınsana serserı kopek gozuyle bakılmamalı bakıldıgı an yanı ortadan saygı kalktıgı an ılerleyemeyız gerçı cınsellıge gelene kadar daha ılerleyemedıgımız bır cok konu var

Kızlar Ne Diyor 5

• E: Daha konu açma sadece açılan konulara yorum yap

0|1
    0|0
  • Kzılarsoruyor.com beni uyarıyor coşmamalıyım diye düşünürüm...

0|0
    0|0
  • cinsellik hakkinda konusmak baskadir kirli agiz konusmak baskadir. Hic sorularina dikkat etmedim ama uyari almissan birseyleri yanlis yapmissin demektir. Senin burada olmani istiyorlar ki uyarmislar.

0|0
    0|0
  • YA şöylede bi şey var uslüp çok önemli adam yazmış soktum moktum ne kadar çirkin ilişkiye girdim desene gerçekten nasıl konuşması gerektiğini bilmiyoruz bence.O ankete uslübünü değiştirmelisini ekle ve uygula o zaman farkı göreceksin bence;)

0|0
    0|0
  • Ya üyeliğin iptal edilirse, biz sensiz yaşayamaz ölürüz :((

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ohoooo ! Her uyarı mesajı alan böyle soru mu soracak artık.

Uyarı almamaya ve kurallara uymaya çalış. Biz seninle mutluyuz. :)

1|1
    0|0
  • Hak ettim demek ki.Bunları kafama takacak kadar da takıntılıyım.Madem işime gelmiyor,basıp gideyim ama önce bir soru yapayım.Milletin benimle aynı fikirde olduğunu göreyim,içim rahatlasın

Rahatladım mı?Evet bence bu kadar tatmin yeterli diye düşünürüm

Ben çok düşünüyorum sanırım.Sen ne düşünürsün bilemem

1|0
    0|0
  • şimdi bak abim eğer haklılarsa ceketini al git ama haksızlarsa savaşmaya seninle hazırım kılıçları kuşandım hadiii

0|0
    0|0
  • bana da geliyor bazen ona benzer msjlar

0|0
    0|0
  • Üstad, silinen soruların ile ilgili herhangi bir savunman varsa at mesajı KızlarSoruyor kullanıcısına, hakkını ara. Yok, aslında ben de ipin ucunu biraz kaçırdım diyorsan mesajı ciddiye al.

0|0
    0|0
  • sorunu kontrol et

0|0
    0|0
    • bu kadar kişi soruyu anladıda sen mi anlamadın ? senin gözlerinde bir problem mi var ?

• anlamadım anlatırmısın..ben sorduğun bu soruyu değil uyarı aldığın soruyu kastettim .iyiki problem gözlerimde.senin onların az üstünde saygılar.

• sitedeki 4 gereksiz modun 2 sinin modluğu alındığından içim daha rahat

0|0
    2|0
Yükleniyor...