Cinsel bolgede islaklik?

Ben 5vakit namazimi kiliyorum ama abdestler beni bitiriyor:( cinsel bolgemde abdest aldiktan 2saat sonra islaklik hisediyorum? Vesevese mi bu acaba? Tekrar abdest almazsam olurmu? Yardim edin ya:( rahatsiz edici bir durum. Farzedelimki bu 1damla idrar olsadami tekrar abdest almaliyim?

0|0
8|21

En İyi Erkek Görüşü

• İç çamaşırını değiştirmen gerekiyo hatta ne abdesti

Çünkü bozuk para büyüklüğünde bir ıslaklık olsa bile hem abdesti bozar hem iç çamaşırını değiştirmen gerekir.
    bir damla suyu peçeteye damlat bakalım ne kadar büyüklükte oluyo ona göre yap hesabını

0|0
    0|0
    • Ic camasirina bulasmadigi surece abdest almama gerek kalmiyor degilmi?

• Sen açıp ilmihale baksan daha iyi olur kadınların farklı durumları olabilir ama idrar çıkışı abdesti bozar

• Abdest derken namaz abdestini kastediyorum bu arada gusül değil belirteyim de

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 20

• Her namaz öncesi tekrar al abdest.

0|0
    0|0
  • Alman lazım

0|0
    0|0
  • 5 vakit namaz kılıorum demeyi biliosun abdest almak mi zor geliyor hiç kılma o zaman bir abdestle 5 vakit geçirmeyi istiosun heralde sen. Allah'ım sabırrr...

0|0
    0|0
    • Ne alaka? Zorlaniyorum zorlanamazmiyim! Farz olan ibadeti kilma diyemezsin sen bana!

• Elhamdülillah müslümanım şunu bil önce. Ne demek ne alaka namaz kılıcam diosan abdestini almak zorundasın zorlanıyorum ne demek ya ! sanki zorla kıldırıyolar sana. Şu düşünceni bir değiştir önce neden namaz kılıosun onu bir öğren yaptığın ibadet Allah' la senin aranda. Zorlanamassın gerçekten kalpten namaz kılan biri şikayet etmez senin gibi !

• Abdest almak zor olmasa gerek.. Rahatsız oluyorsan doktora gitmelisin

0|1
    0|0
  • istekli bir kızmısın bende namaz kılıyorum ama çok istekliyom sürekli dik gezerim günde 2-3 kere duş aldıgımı bilirim

0|0
    0|0
  • Akinti normal gunliknped kullan tanponu bakireler kullanamaz ve birini arzilamadin icin akmadiysa sivi sorun yok

0|0
    0|0
    • Arzilamadin icin derken?

• 19yasindayim daha, yeni farkina variyorum islandigimin arastirayim bari haklisin

• Yasin onemi yokki ergenlige girdinde veya ilk akinti oldnda arastirmalisin bence ilk regl oldunda bu niye oldu demedin mi demissindir akintida oyle olmaliydi arastirmaliydin mesel goguslerim neen belirginlesti diye arastirmadjn mi bence arastirmadjn her kadinda oluyor bende olmali mantigi guttun sana saclamiyorum ama ben yargilamiyorumda eski insanlar ayip kavrami benimsetmis ki sende bence aile bagin kuvetli ki utanman veya boyle seylerin ayip oldunu dusunuyorsun ya da yaniliyorum konusmak istersen burdayim

• aynen öyle tereddütte dahi kalıorsan tekrar abdest almalısın 1 damla idrar dahi olmuş olsa abdest almalısın iç çamaşıırnı degiştirmelisin

0|0
    0|0
    • Sanırım boy abdestinden bahsediyo

• Bunun disinda gerektirecek durum yok yani dimi?

• boy abdestini alman için gerektirecek bir durum yok die düşünüorum. biz erkeklerde bazen idrarımızı yaparken meni geliyor bunda sadece abdest almak yeterli oluyor

• Almalisin en fazla bes dakikani alir ama hic olmazsa namazlarini gonul rahatligiyla kilarsin

0|0
    0|0
  • gayet dogal birşey endişenmene gerek yok, abdest alman gerekiyor. erkektede olur.

0|0
    0|0
  • Boy abdesti mi normal abdest mi

0|0
    0|0
  • Abdest tazele saglama al namazini

0|0
    0|0
  • Ne güzel hep ıslak olsa

0|0
    0|0
  • Evet almalısın

0|0
    0|0
  • Riske gerek var mi? Yok
    al abdestini gec icin rahat olir

0|0
    0|0
  • Sulaniyorsunuz hanimefendi dusuncelerinizle ya da istem disi tekrardan abdest almaniz dogru olur

0|0
    0|0
    • Istem disi mi? nasil cekcem ben bunu yaa.. ikide bir makyajimi tazelicem:0

• Vesvese yapma

0|0
    0|0
  • Cinsellik düşünmeden ıslanıyorsan abdest tazelemene gerek yok, iç çamaşırını değişttir yeter. Bu arada evli misin?

0|0
    0|0
    • Evlide degilim, kapalida degilim.. durduk yere islaniosa abdest almamam mi gerekiyor? Kaynak? Birak cinsellik dusunmeyi aklimin ucundan bile gecmiyor

• hormonaldir, aklına geliyordur ama bastırıyosundur. Doktora da gidebilirsin, ama ben önce psikologa git derim

• erkeklerden biliyorum, erkekler boşalmazsa uzun zaman, kendiliğinden penisten dışarı çıkar spermler, ya da zevk suyu, ki zevk suyu da sperm sayılır. Böyle durumlarda abdest tazelemene gerek yok, diyanete yaz cevap verirler

• Bende 5 vakit namaz kılarım ama. Ufak biseyde penisim kalkar ve zevk suyu gelir...

0|0
    0|0
    • Sen ozaman hic disari cikma:/

• Damacana şişesinede azan tiplerden deilim

• Gusül şart :)

0|0
    0|0
  • Ruvaletini yaptiktan sonra az bekleyip abdest al kalanlar aksin normal abdest demi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Akıntı her bayanda olur genelde. Ve azcık bile akıntı olsa abdest alınması gerekiyor. abdest aldıktan sonra orana bir peçete veya pamuk koyarsan akıntı iç çamaşırına geçmez bu durumda tekrar abdest alman gerekmiyor.

0|1
    0|0
    • Idrar akintisi mi

• Ozaman ben ped kulanayim ya. Dert ettigim seye bak:D

• Pedle olmaz canım. Günlük ped falan uygun değilmiş. Çünkü sonucta o iç çamaşırına çıkmıyor ama görünürde cıkmış bişey oluyor. Onun çıkmasını engellemen gerekiyo. Onun için de o bölgeye pamuk koyabilirsin ya da peçete işte. Önemli olan cıkmaması

• Vajinal akıntı son derece olağan bir şey. Sizin şu İnsan doğasına savaş açmalarınız beni bitiriyor... Geçen de biri cinsel dürtülerinden kurtulmak istiyordu heeeyalllaam

0|0
    0|0
  • Bir tanıdığım akıntının geldiği kısma minik bir bez parçası koyuyordu. Akıntının oradan çıkmaması yeterli. Tabii bunlar çok ince konular.

0|0
    0|0
    • Ic camasirin duzeyinemi koymaliyim?

• Bilmiyorum @Melih17 idrar gibi, bazen beyaz gibi bende anlamadim.

• Zevk suyu olmasiN o

• Tamponlar satiliyor canım ped paketlerinde onlardan koy bozmaz

0|0
    0|0
    • Kizligimi bizmazmi?

• Okadar derine gitmediğini duymuştum endişen varsa pecete bez parcasi tık ayni işlevi görür

• Usenme tekrar al abdestini :)

0|0
    0|0
  • Tekrar abdest alman lazım

0|0
    0|0
  • tampon tak tatlım

0|0
    0|0
  • Akıntı vardır bir doktora gözükmen faydalı olabilir

0|0
    0|0