Normal bir ilişkim olsun istiyorum. Bir çıkış yolu var mıdır?

Normal bir ilişkim olsun istiyorum benim de. Tıpkı diğer arkadaşlarım gibi.

Bilmiyorum bir ilişkim varken bunu istemek suç mudur, günah mıdır ama istiyorum.

Aşık olduğum birlikte olduğum bir insan var ve onunla normal bir ilişkim olsun istiyorum, ama olmuyor. Kendisi net olmadığı için, beni de netleştiremiyor. hep aklımda soru işaretleri bırakıyor. Kendimi dünya üzerinde çok yalnız ve çaresiz hissediyorum.Haritadan silinmek gibi bir şey bu, sanki o resimlerin içindeki mutlu portrelerden biri hiç ben olmadım gibi.

İnsanlar da kulak versin artık, ben bakire bir kızdım. Onunla bir yıldır tanışıyoruz ve sekiz ay boyunca biz cinsel ilişki kurmadık, hep başka şekillerde diğer insanların yaptığı gibi öpüşüyorduk sadece.

Ama artık konuşulacak bir şeyimiz kalmadı. Onunla bir konu üzerinde tartıştığımız zaman hep birbirimizi daha çok sevdiğimizi hissederdik, fikirlerimizi sevdiğimizi...

Ama artık bu ilişkiyi ayakta tutan tek şey cinsellik gibi, salt cinsellik üzerine kurulan bir ilişkiye döndü... Bir kaç saat muhabbet edip daha sonra cinsel ilişki yaşıyoruz, sonra da bir şekilde tartışma çıkıyor, onu sonsuza dek kaybedicekmişim gibi hissediyorum o anlarda.

Tamam ben de haz duyuyorum onunla sevişmekten, bunu inkar etmiyorum o benim sevdiğim insan çünkü ve ben onu arzuluyorum, normal olan da bu. Ama artık onun sevgisinden emin değilim, bana benden hoşlandığını çok hoşlandığını ve beni hep istediğini söylüyor.

Onsuz yapamıyorum, o da bensiz. Denedik ama olmuyor. Ve ben artık gerçekten iyi hissetmiyorum. Bir çıkış yolu var mıdır ?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• aşk her heşe kadirdir , sevgi her şey yaptırır adama bence bu ilşkinin seyrini bu şekilde tut derim, mutlusun sonuçta seni ne mutlu ediyorsa ona yönelmen en mantıklısı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• "Normal" bir ilişki arama bundan sonra bence... Sen o normallerin çok dışına çıkmışsın... Sen evlenmeden elin herifine vurdur, ondan sonra da duygu arayışına çık niye beni sevmiyorlar diye... Güzel güzel kullanıyor işte niye sevsin ki seni? Eeee herkes "değerince" sevilir...

0|0
    3|0
    • vurdur ne demek ya? terbiyesiz. senin annende babana vurdurdu o da namussuz kadın öyleyse

• Sizin gibiler yaptığının doğruluğunu savunur bir de utanmadan. Diyelim hamile kaldın, erkek evlenmiyor vs... bir sürü sorun... O çocuğun suçu ne? Sizin keyfiniz yüzünden ortada kalmış sevgisiz büyüyecek bir birey daha...

Herşeyin bir "normali" var. Normalden çıkmışsınız, bir de bizim yaptığımız normal demeyin.

Ukelacık, sende iyi dinle, evlilik öncesi ilişki yaşayanların "çoğu" bu durumu yaşıyor. Kimseyi kandırmaya kalkma bence. Ha doğruları savunmak için illa bakir olmaya da gerek yok...

• yazıyı okumadım bile. uza hadi , çok namusluysan defol git, aradığın şeyi cinsellik kategorisinde bulamazsın .

• Evlenin.

Bunu yapamıyorsanız, daha başka bir çözüm sunmak imkansız..

1|0
    0|0
  • o yazıyı kim okuycak?

0|0
    1|0
    • okumayacaksan burada işin ne?

• walla sen verdikce o cocuk senden almasını bilecek... bu söz yoruma açık nasıl alırsan...

0|0
    1|1
  • çözüm bellide .çözüm baktığın halde göremediğinde

0|0
    0|0
  • seni cinsel obje olarak görüyor herhalde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hoşlanmak?sevgılıyken hoslanmak sevmeye donusur bıldıgım kadarıyla.sanırım sen ona ıstedıklerını vermıssın yanı yasayacagınız herseyı yasamıssınız cınsel anlamda sadece senı ıstıyor gıbıme geldı bence cınsellık konusunda kendını gerı çek yanı beraber olma bır sure bakalım katlanabılıyormu yoksa arızamı yapıyor katlanıyorsa demekkı sevıyor ama duyguları karısık katlanamıyorsa eger ozaman gerçekten cınsellık ıçın senınle

1|0
    0|0
  • buluşma ortamını değiştir bi süre görüşme.Eğer bu yüzden seni bırakıcaksa amacı bellidir zaten bırak gitsin

1|0
    0|0
  • İkinizinde birbirinizi sadece cinsellik olarak kullanmanız ne kadar basitçe.

0|0
    1|0
Yükleniyor...