Erkekler niçin gay'leri kabullenemez?

Erkekler niçin gayleri aşağılık görür?

kadınlar niçin öteki kadınlardan nefret eder?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• tamammülsüzlük sadece geylere değil ki farklı olan her insana karşı ama geylik konusunda idrak şu şekilde sanırım cinsellikte pasif konumda, "becerilen" olmaya karşı bir iğrenme var ataerkil toplumun getirdiği,bu adamların kadını konumlandırdığı yerde aynı,öte yandan gel gör ki aynı adam gidip travestiyle yatıp, övünerek arkadaşlarına anlatabiliyor, nerden baksan tutarsızlık, nerden baksan ahmakça:)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• ben aşağılık olarak görmüyorum.tercih meselesi.benden olmayanı aşağılamak bana düşmez...kadınlar kıskançlıklarından nefret eder

1|0
    1|0
  • Cinsel tercihlerine karşı ön yargılı değilim... Ancak aids hastalığının çıkış sebebinin homoseksüel ilişki olduğu bilinen bir gerçek... Bu sebeple sağlığım için onların yemek yediği restoranlarda yemek bile yemem...

0|0
    0|2
  • edit:tahammülsüzlük olacaktı o

kadınların öteki kadınlardan nefret etmesine de değiniyim gelmişken;genel olarak birbiriyle rekabet halinde olmalarını bir kenera bırakırsak,muhafazakar olanı kendi yaşayamadıklarını yaşayabildiği için moderninden,modern olanı da kendi hayat tarzına tehdit olarak gördüğü için muhafazakarından hazzetmez

0|0
    0|0
  • Ben aşağılık olarak görmüyorum,bence gayet normaller :) Tabu olarak görülüyor ülkemizde,bazı ülkelerde ise gayet hoş ve normal karşılanıyor..

Biseksüel,eşcinsel hiç farketmez,hatta böyle biriyle tanışıp,arkadaşım olsun isterdim,etrafımda hiç yok ya da kimliklerini gizliyorlar,fantezilerini,isteklerini dinlemek isterdim :)

1|0
    0|1
  • Genellikle örf ve adetlerimizden dolayı olsa gerek. Ben de şahsen gayleri kabullenemiyorum. İnsanların seçimlerine saygı göstermek gerek ama bu noktada zorlanıyorum ^^

0|0
    0|1
  • kişiliklerini bilmem, ben yeşil yeşil sakalı olanları sevmiyorum ama. yaratık gibi oluyor bazıları.

kadınlar birbirini kıskanır nefret etmez.

0|0
    0|2
    • bütün hoppalar da bu sitede hem başlık açıp hem de millete eksiyi basıp geçmiş asshole

• kadının kıskançlık doğasında vardır, gaylerin çoğu nasıl yaşayabileceğini bilmeden agresif yaşayıp, kötü yola düştükleri için aşağılanır ki gayet normal, adam olan erkek,karakterinde bir sıkıntı yoksa eğer, allahın verdiği bir sorunu durup dururken yargılamz zaten..başka bir konu oalrak da erkekler diğer erkekleri normalde kıskanmaz mesela kadınlardan daha çok değer verdiğimiz adamlar vardır çoğu zman çevremizde..

0|0
    0|2
    • anlaşıldı başlığı açan gay, millete eksiyi basıp geçiyor s.o.a bitch

• mahalle baskısı olsa gerek.gay arkadaşlarım var hepside 10 numara insanlar.

0|0
    0|1
  • İnsanları Cinsel Arzuları Yüzünden Yargılayamayız Gaysa Saygı Duymak Gerek Muhattap Olmak Veya Olmamak Sana Kalmış

0|0
    0|1
  • erkek erkeğe cinsellik yaşamak garip ya çok çok istiyosanız genel evler var oraya gidin erkek erkeğe ne oluyor

0|0
    0|2
  • Aşağılık geyler. Pislik öteki kadınlar /o\

0|0
    0|0
  • Kızlar lezbiyenleri kabullenebiliyor mu? Veya sen kabullenebiliyor musun?

0|0
    0|1
  • genelleştirme

0|0
    0|1
  • Bu olayı ticarete dökmediği sürece sorun değil saygı duyarım düşüncesine ve kararına...

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• diger kadinlardan nefret etmiyorum, sevdigim kisiye farkli gozle bakan kadindan nefret ederdim. ayrica o kizin sucu olmayabilir, ama sevdigim kiside bi kiza baksa, ozamanda nefret ederdim.

0|0
    0|1
  • erkek değilim ama bu eğilimleri sapıklık olarak görmekle beraber hoş karşılayamıyorum..

0|1
    0|1
  • Başa beni yaz ozman.

0|0
    0|2
Yükleniyor...