Cinsel ilişkide vajinal orgazm yaşamamış bir kadın sizce bakire midir?

cinselikte ilişkide vajinal orgazım yaşamamış bir kadın sizce bakiremidir orgazım bakiresi yani ve onu ilk orgazım eden kişi onun bakireliğini almış olurmu ne dersiziniz :)

Güncellemeler:
Türkçede her şey daha güzel aslında ama kaba geliyor vatandaşa doogy miş neymiş diye googleye sordum bildiğimiz domalmak mış orgazım mış şuna boşalma desek olmazmı hahahha :)

ama imlaya takılanlar ve anlamazlıtkan gelenler bence bu tarz sıkıntılar içinde olabilir diye fikir aklıma gelmiyor değil :)

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Orgazım değil orgazm olacak bir de vajinal orgazm ne başka türlü bir orgazm mı var sanıosun sen her iki cins de sadece cinsel organlarından tatmin olur yada olmaz. Bunun dışında hayır insan mastürbasyon yaparak bile orgazm oluyor tam bir birleşme olmadan bozulmuyor yani bakirelik.

0|1
    0|1
  • orgazim olmaz ama zevk alir

0|0
    0|0
    • sonuçta final olmazsa ne anlamı kalırki ve bunu ilk orgazım eden kişi bence orgazım bakiresi bir kadını ilk milli eden kişi diye düşünüyorum

sence ?

• olabilir düsünceler tartisilmaz

ama kac kadin orgazim oluyoki

• birçoğu oluyordu diye düşünüyorum ben birliktelikelrimde böyle bir sorn yaşamadım hiç te rastlamadım sizde de mi yoksa bu tarz bir sıkınıt mevcut ?

• orgazım NE YA

0|0
    0|0
  • en iyi orgazm kendi kendime yapiyom

kac erkek dendim bise anlamdim sade zevk aliyom

0|0
    0|0
    • bırak sen kadar iyi tanımasına izin ver partnerinin senin vücudunu.aynı zewki verecektir yönlendirmelerinle

• bence hayatına pasif erkekler girmemiş nasıl kadını cinselitke pasifi oluyorsa kalkanı indirenler var

Erkekler Ne Diyor 3

• o ne ola ki.

0|0
    0|0
  • Orgazm Kadın Her Türlü Olur.Vajinaya Giriş Oldummu Bakirelik kalkar.

0|0
    0|0
    • olamıyorlamış sorunda bu yap yap final yok boşalamıyorlamış hiç başıma gelmedi gerçi ama okuyoruz duyuyoruz her gün :)

• Or gaz lpg leri... aracınızı 500km götürür :)

0|0
    0|0
    • hahaha :)

Türkçede her şey daha güzel aslında ama kaba geliyor vatandaşa doogy miş neymiş diye googleye sordum bildiğimiz domalmakmış orgazım mış şuna boşalma desek olmazmı hahahha :)

Yükleniyor...