Masturbasyon günahmı yapınca pişman oluyorum ve bir sürü sağlık sorunu çıkıyor?

Kızlar, masturbasyon günahmı yapınca pişman oluyorum ve bir sürü sağlık sorunu çıkıyor midem ağrıyor içim bulanıyor ruh halimde dengesizlik oluyor cidden bunları yaşıyorum:o

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• rüyalanarak vücudundaki dölü dışarıya atamıyosan, vücudun dölü dışarı atmak istiyosa kendi kendini boşaltabilirsin ama banyoda boşalt kendini boşaldıktan sonra gusül abdestini al çık banyodan, ama zevk için masturbasyon yapmak günahtır, yani durduk yere vücudunun döl dışarı atma isteği gelmeden zevk için masturbasyon yaparsan günahtır, vücudun dölü dışarı atmak ister de azarsın ya azdığın zaman banyoda kendini boşalt gusül abdestini al çık banyodan

0|0
    0|0
  • Mastürbasyon günah değil mekruhtur.
    Caiz değil ancak zorunlu hallerde yapmana müsade edilmiştir.
    Fazla Mastürbasyon yapma gereği duyan kişinin evlenmesi emredilmiştir ki ZİNA ya bulaşmasın.

0|0
    0|0
  • günah evet
    ama yine de yapılıyor

0|1
    0|0
  • masturmasyon gerekli ama aşırı olmaya gerekyok zevk haz için yapıyorum mazende f de sanalda karşılıklı ben cep telefonu olan kıza resim atarak yapıyorum

0|0
    0|1
  • hayır neden olsun, günah falan değil. ne yapacaksın bedenin istiyor buda insanlık halidir. Bununla yaşamayı öğrenmelisin ya da evlen

0|0
    0|1
  • tabiki

0|1
    0|0
  • Mast soyle eger cok istekli isen mast yapmasam zina yaparim diyorsan mast gunah degil cunki zina yapmak yerine kedini tatmin ediyorsun birakmak istiyorsan evde yalniz kalma aklink birseylerle yor namaza basla

0|0
    0|0
  • Bu herkeste oluyor ki

0|0
    0|0
  • pismanlik herkeste olur

0|0
    0|0
  • İhtiyaç sonuçta ama sonrasında gusül abdesti alman lazım

0|0
    0|0
  • saglık sorunu derken

0|0
    0|0
  • Haram, buradaki insnlara değil hocaya sor hepsi haram der.

0|0
    0|0
  • bugün de sevişemedim, mastürbasyona devam...

0|0
    0|0
  • Zevklo oldugu bir gerçek:)

0|0
    0|0
  • Evet gunah isimize gelmesede gercek bu

0|1
    0|0
  • Rahatlama hissi o

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1