Ayak Fetişiyim Yardım ama.. ?

Çocukluk yıllarımdan beri ayaklara takıntım vardı. Hiçbir cinsellik ifade etmese de takıntı ediyordum büyüklük küçüklüğüne filan bakıyordum ama aklımda hiç cinsellik aklımda yoktu. Daha sonra ayaklara ilgi duyduğumu farkettim. Utandım böyle bişey olamazdı çok garipsemiştim daha sonra ayak fetiş videolarına filan baktım ve etkilendiğimi gördüm. Ama kendimi çok kötü hissediyorum o günden bugüne..
İnsanlar tarafından tepki almaktan korkuyorum. Sapık filan derler diye de korkum daha da artıyor. İzlemek istemiyorum ama izlemeye devam ediyorum. Kurtulmak istiyorum ama başaramıyorum. Kötü yanları hep canımı sıkıyor. Ve sosyal yaşantımı ileri derecede etkiliyor. Mesela bir kızın ayağı çirkinse ondan soğuyorum hatta sevgilimden ayrılmışlığım bile var elimde olan bişey değil kontrol edemiyorum.
Kendimi çok çaresiz hissediyorum ne yapacağımı bilmiyorum lütfen yardım edin ne yapabilirim?
Nasıl tepki alırım bilmiyorum ama konu hakkıdna bilgisi olmayanlar aşağılayarak bişeyler yazmasın rica ediyorum.

Güncellemeler:
...

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• bende göğüs fetişiyim normal bişey:)

0|0
    0|0
    • Ama istemiyorum :)

• bişey olmaz
      güzel bacaklı bir hanımla evlen

• Anladım teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir Sürü ayak fetişisti var ve ayak fetişisti sevgilinin numaradır. Bunu artıya çevir

0|0
    0|0
    • ayak fetişisti sevgilinin numaradır"bunu anlayamadım ve nasıl artıya çevirebilirim

• On numaradır yazacaktım yanlış yazmışım. Hiç bir kadın ayak masajına öpülmeye koklamaya hayır diyemez tabii ki tabuları olmayan bir partner bulman gerekiyor

• Anladım teşekkür ederim.

• Psikiyatriste git

0|0
    1|2
    • psikiyatr'lar bu durumu düzeltilmesi gereken bir durum olarak görmüyolar ki.

Erkekler Ne Diyor 1

• Ayakları pis kokan topukları kuru sert birini bul yala onun ayaklarını tiksinir bırakırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...