Labioplasti ameliyatı olsam mı? ( iç dudakları küçültme ) ?

erkekler nasıl karşılarsınız kızlar olanınız var mı bu ameliyatı

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• tatlım bende düşünmüştüm çok rahatsızdım sonra cesaretimi toplayıp dr a gittim bana göre çok kötü görünümde olan vajinama dr çok normal dedi. ve ısrarla başka jinekoloğa gitmemem gerektiğini söyledi durumun psikolojik dedi sanırım sende bazı sitelerde gördüklerinden etkilendin onlarda çok uygulama varmış... görünce paylaşmak istedim.

0|1
    0|0
    • yok ben doktora gittim ameliyat olmalısın o yuzden çok fazla akıntım geliyomuş ve ilişki sırasında acı daha fazla olabilirmiş

• benim dr um bana 10 tane dr git 9 u istediğin ameliyatı yapmaz ama her meslekte olduğu için bir tane şerefsize denk gelirsin para içi yapar dedi. sen de çok iyi araştır başka dr a git mutkala. iz kalmaz anlaşılmaz diye düşünüyorum ama his kaybı olmaması için çok iyi bir dr a yaptır. çok önemli geleceğin için..

• peki teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 9

• Vajinanın durumuna bağlı bence. Şimdi çıkıcam sonra konuşuruz yine.

0|0
    0|0
  • Sarkik bir goruntuden iyidir. Lakin gerek yok diye dusunuyorum. Sonucta esinden baskasi gormeyecek :)

0|0
    0|0
  • Gereksiz. net

0|0
    0|0
  • Ol canım

0|0
    0|0
  • erkekler çok bakmaz güzeldir bence neyini beyenmiyorsun

0|0
    0|0
  • Ikisonin tadi başka sen rahatsız değilsen bıçak yeme

0|0
    0|0
  • ne karşılaşacağım yola devam

0|0
    0|0
  • iç dudakların büyük olması daha iyidir aslında etli daha hoş :) ilişkide hem sen daha fazla keyif alırsın. hemde birlikte olduğun erkek senin aldığın zevki gördüğünde mutlu olur.

0|0
    0|0
  • bilmiyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çok mu büyük. ya da dışta

0|0
    0|0
Yükleniyor...