Sevdiğim kızla aram düzelir mi?

21 yaşındayım üniversite 3 te maliye bölümündeyim. doğuştan kadınlardan hoşlanıyorum. şuan çok hoşlandığım bi kız var. adı burcu mükemmel güzellikte ve çok tatlı öğrencilik dışında mankenlik ve fotomodellik ajanslarından para kazanıyo bilmiyorum belki o da benden hoşlanıyodur çünkü kız kıza olduğumuz için yanında giyinirken mesela vücudun çok güzel bi kadını bile baştan çıkarabilirsin diyordu. ben masada ders çalışırken bana kahve getirip sırtımı boynumu falan öpüyordu. ilişki gidişatımız çok farklı. ona lezbiyen olduğumu ve ondan çok hoşlandığımı söyledim. ama gerçekten görünce kalp ritmimbozuluyo resmen konuşucak laf bulamıyorum bir de düşünün aynı yurtta kalıyoruz. neyse söylediğim gün biraz bu konu hakkında sohbet ettik aslında o da merak ediyormuş bana sorular sordu falan. neyse o biraz konuştuktan sonra odasına gitti. aynı günün gecesi ben vizelere çalışırken (gece saat 1 falan) odama geldi ve yalnız uyumaktan çok korktuğunu anlayamadığı bir psikoloji içinde bulunduğunu birlikte uyumanın sakıncası olur mu diye sordu. bende seve seve kabul ettim. o çok temiz kalpli çok hoş alımlı bir kız. ve ben erkek olsaydım onunla evlenir ve hayatımın sonuna kadar ona aşık kalabilirdim. neyse çalışmamı bırakıp birlikte uyumak için yatağa girdik. ne oldu bi şeyden mi korktun uyuyamadın dedim evet korkuyorum dedi. neyse onun bana karşı bir şey hissedip hissetmediğini anlamak için yatakta beline sımsıkı sarıldım ve boynuna harika bir öpücük kondurdum. hoşuna gitmişti sanırım gülüyordu. 2. hamleyi ondan bekledim. yaklaşık 5 dakika ama gelmedi. sarılıp iyi geceler dedim tam yatacaktım ki bana döndü ve dudaklarımdan öptü. çok mutlu oldum o an. yaklaşık 30 saniye falan öpmüştür yani. sonra kendini biraz geri çekti gülümsedi ve iyi geceler dedi. çok mutlu oldum tabi ben. sarıldım ve sabaha kadar öyle uyuduk.ama sabah raziye teyze dediğimiz yurt görevlisi bizi öyle yatakta görünce ortalığı ayağa kaldırdı. vay efendim lezbiyenler gece boyu seviştiler falan. sadece sarılıp uyuduk. dokunmadım bile. bu kadın burcunun ailesini aramış kızınız lezbiyen yatakta başka bi kızla bastım falan diye. ailesi burcuyu yurttan aldı ev tuttular. 5 aydır eskisi kadar samimi değiliz. sadece kampüste falan görüyorum, arada aynı dersin sınıfına giriyoruz. sadece bakıyorum. yanına gitmiyorum konuşmuyorum. o da bana bakıyor. bakışlarla anlaşıyoruz kısacası. çok üzgün çok yıpranmış gözlerinden anlıyorum. ve ben bu kıza aşık oldum. gercekten de seviyorum yani. ve 2 gün önce yanına gidecektim ki arkamı bir döndüm... burcu. sustuk 1 daika kadar. nasılsın dedim. iyiyimdedi. seni çok özledim dedim. tam diyecektim ki '' kızım ben sana aşık oldum! '' bana dediği şey tam olarak şuydu ; ışıl o zamanlar sana karşı bir şeyler besliyordum ama şimdi hiç bi şey yok sana karşı. senden nefret ediyorum hatta senden tiksiniyorum dedi. ve gözlerinden bir kaç damla yaş düştü. bu arada bunları söylerken gözümün içine bakmadı hiç. kaçırdı gözlerini. acaba bunları aile baskısından mı yaptı? sizce seviyormu?

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ailesi ve arkadaşları ona lezbiyenliği iğrenç bir hastalık gibi göstermiş olabilir... Bence çok üstüne gitmeden yeniden onunla arkadaş olmaya çalış ama uzaktan... Çok yakınına oturma mesela... Ama onun bulunduğu ortamlarda olmaya çalış...

İlerleyen zamanlarda bu konuyu onunla konuşabilirsin... Başbaşa kalırsanız sana daha samimi ve dürüstçe fikirlerini açıklayacaktır diye düşünüyorum...

1|1
    1|2

Erkekler Ne Diyor 11

• üzüldüm senin için durumun çok zor

2|1
    0|2
  • sizi çok iyi anlıyorum ,sanırım gerçek hisleri degildi söyledikleri sana karşı,zor bir durumm,

bence biraz herşeyi zamana bırakk

1|0
    0|0
    • haklsıın. bende öyle düşünüyorum. teşekkürler

• anlamıştım zaten, yani içime doğdu diyelim :) insanın halini anlayan birisinin olması güzelll

• merhaba sevindin içine doğmama ancak ltfen yanlış anlama aynı takımdayız derken ikimizde bayanlardan hoşlanıyoruz,bunu ima ettim

• güzel bişey yaşamışsın ama kısa sürmüş, muhtemelen inanılmaz baskı yapmışlardır arkadaşına. ama onu daha fazla zorlama, akışına bırak.

1|0
    1|2
  • peki erkekleri sevmeyi hiç denedinmi? ailesinin baskısıda olabilir, hem okuyor hemde çalısıyor, iş hayatınıda etkilemek istemiyor olabilir, sonucta bu duyulup yayılmıstır ve bundan endişe duymusta olabilir. sen sohbet etmeye devam et istersen ama sıradan bi arkadas gibi olun. ileride ne olur ne biter görürsün

0|0
    0|1
    • erkekleri sevmeyi denemek? bunu dediğine göre sen heterosun. sen hiç bir erkeği sevmeyi denedinmi peki? onun gibi oldu. neyse yine de dediklerini bir kenara yazayım. ne olur ne olmaz

• ben eşcinsel olmana karsı cıkacak olsam zaten makale gibi yazını okumazdım, benımde tanıdıgım eşcinsel cok var. hepsinede saygım sonsuz. ben sadece söyledim böyle tepki vereceğini nerden bilebilirdim.

• tepkimde bir şey yokki. sadece yanlışlarını düzelttim. yoksa kimsenin birbirini rencide etmeye hakkım yok. yazına cevap verirken de kesinlikle bi artniyetim yoktu ki.

• başka bişe olsa okumazdım panpa zevkle okudum türlü türlü hayaller kurdum

0|1
    4|2
  • aile baskısı insanlardan korkma kendi adını bile koyamadığı duygular zor durumun arkadaş.

0|0
    1|1
  • Seviorum seni ya. Açık yürekliliğinede helal olsun diyorum. Bence seviyo ama o yurtta gelişen olay onu çok kötü etkilemiş. Ailesinin öğrenmesi falanda çok çok çok kötü olmuş. Çok üzüldüm adınıza :(

0|1
    0|1
    • :) keske herkes sen gibi olsa, biraz kendini benim yerime koyabilse... tesekkür ederim bu arada :/

• vay be resmen ask hikayesi valla odun olmasam otuup aglayacam ama bu gercekleri degistirmez o senin hemcinsin sizinki anormal bir iliski kiz yanlisinin farkina vardi yaptiklarindan pisman olmus sende aynisini yap bence

0|1
    0|1
    • zor. denerim :/

• bak arkadaşım. lezbiyenim ama bi erkekle ilişki yaşarım ne olmuş. yani etkilenmediğim haz almadığım sürece ilişki yaşasam ne olur. lezbiyenler de fiilen erkeklerle birlikte olur, ama aklı da duygusu da başka yerdedir. bi erkeği mutlu ederim. ama ben mutlu olmam anlattığım budur.

• okurken gözlerim yaşardı

0|1
    0|1
  • bak kızım lez olursan 30 yıl sonraki halini düsün normal olursanki halini cabası ailenle durumuun ne olacagınıda düsün bence sonucta bir erkegide sevebilirisn

0|0
    0|0
  • Seni sapık pislik.

1|0
    1|1
    • :S tamam

• Dünyada milyarlarca erkek varken kendi cinsine ilgi neden.

• empati denesen biraz? ne hissediyorsam oyum siz öyle olmamı istemiyorsunuz diye aslımı inkar edecek değilim

Kızlar Ne Diyor 7

• kız pişman olmuş aile baskısıyla söylediğini sanmıyorum.

bu arada kız kıza biz de yatardık sizde tuhaf bir şey görmüş ki kadın ortalığı ayağa kaldırmış.

0|0
    0|0
    • hayır herşey olduğu gibi yazdım. sadece uyuyorduk hiç bi şey olmadı, ama bir anda kadının çığlıklarıyla yataktan fırladık

• :) tek kişilik yatak. ne beklenir ki :))

• tek kişilik yatakta sarılmadan uyunur. mesela ben bazen kardeşimle yatarım gayet de sırt sırta uyanırız. siz arkadaştan çok sevgili gibi uymuşsunuz sevişmeniz şart değil. keşke ertesi gün kdın ortalığı ayaklandırırken açıklamanızı düzgün yapabilseydinz de ailelere kadar yansımasaydı. neyse olan olmuş. kızın pişman olduğunu düşünmekteyim, 5 ay geçmiş zaten, yeterince düşünmüştür

• kız pişman olmuş bence iyi de etmiş onu seviyorsan kendine yeni bir yol çizmeye çalışan arkadaşını özgür bırak

0|1
    0|0
    • iyi de etmiş dedin ya neden peki ? hani aramızdaki arkadaslıgı bilmeden konusuyosun falan ya. neyse denerim

• haklısın türkiyede çok zor ama yani bizim de hayallerimiz olabiliyo biz de mutlu olmak istiyoruz. bana, aşka olan görüşüme hitap etmeyen biri beni nasıl mutlu edebili r peki? yani bir erkek? yok yani mutlu olamam eğer o adamdan çocuğum da olursa çocuklarımı aşk ve şefkat dolu bi evde büyütemem. annesinin babasını sevmediğini istemediğini görürse ne olur o çocuğun geleceği?

• sanadabişey diyemiyorum ama türkiye şartlaında rahat edeceğin bi ortam olmayacak hiç hem bi kaç sene sabretsen belki düzelebilirsin istemekle alakalı yardım alsan psikolojik filan

• çok üzüldüm lam:-( bence yaklaşma artık.sonuçta sen eşcinselsin ama çoğu kız heteroseksüel.Bir anlık hevesle merak etmiştir bence nasıl oluyor diye bu eşcinsellik.Aileden baskıda görmüştür.Salla bence..Hiç yaklaşma.O hala erkeklerden hoşlanıyordur

0|0
    0|0
  • sevmiyor bence hoşlanıyor..bide belki onu sevdiğini anladı o hoşuna gitti onun..gerçi sonunuz yok...en iyisi onu üzmeden uzaklaşmaya çalış..ailesi kıza baskı yapar..seviyorsa onu düşün.

0|0
    0|0
    • hımm, haklısın. o, bu ilişkiden zarar görecekse en iyisi vazgeçmektir galiba çok seviyorum ve mutluluğunu istiyorum

• ama kızada yazık..sen olgun birine benziyorsun...üzmeden bitirmek senin elinde.

• evet haklısın :/

• hemcinslernle ilgilenmekten başka çaren yok bi kızla evlenemezsin sonuçta geleceğini düşünüp hareket etmelisin

0|0
    0|0
  • uf bu nasl bişe içim şişti.kız pişman olmuş yaptığı şeyden bence

0|1
    0|1
  • iğrençsiniz ya

1|1
    3|0
Yükleniyor...