Bekaret bozuldugunda?

benim sadece tirnagimim ustu kadar kan geldi hatta o da 2. Kez beraber oldugumuzda geldi. yuruyemezsin cok acir filan demislerdi o tarz cok bir aci da hissetmedim.
gariplik bende mi? Sizin deneyimleriniz de boyle miydi?

0|0
3|24

En İyi Erkek Görüşü

• tam bozamamış heralde partnerin

0|0
    0|0
    • Nasil olmasi gerekiyor? Ona gore psikolojimia hazirlamak istiyorum. korkmayim oyle gorunce? Bilgilendirirseniz sevinirim

• Anladimm cok tesekkur ederim

• rica ederim

Erkekler Ne Diyor 23

• Acı macı yok arkadaşım ya millet seks yapmasın diye korkutmak için laf konuşuyorlar acıyor falan oluyor diye birşey yok bu arada makul şekilde kan gelmiş zaten sorunda yok

2|0
    0|0
  • Sonuçta önsevişmede iyi hazırlanınca senin dediğin gibi olması normal.

0|0
    0|0
  • yok bir de alçıya alıyorlar :) abartmışlar, normal.

0|0
    0|0
  • gelen miktarda, acı hissetmemen de gayet normal. 2. ci kezde gelmesinin sebebi de kimi zarlar elastik oluyor ve bazılarında doğuma kadar yırtılmaya biliyor.
    önceden sana söyleyenler ya bilmediklerinden demişlerdir, ya da yapmanı istemedikleri için yalan söylemişlerdir

0|0
    0|0
  • ya yalan yaa, herkesin sözüne inanma, manyak onu söyleyenler. ha nasıl acır biliyor musun, ıslanmadan zorlarsa, işte ozaman acır.

1|0
    0|0
  • Hayır hiç olmadı

0|0
    0|0
  • Ya kizlik zari yirtildiginda birkac damla kan gelir zaten. O yuruyemeyenler baska seks turlerini denemistir :)

0|0
    0|0
  • Sen doğuştan yolluymuşsun

1|0
    0|0
  • Herkez bir degil bilincliymis ki acitmadan yapa bikmis demekki kanama 4-5. Iliskidede gekir alisana kadar olur o kasma yeter

0|0
    0|0
  • sen fazla kasmamışsın kendini bu tür şeylerde kendilerini kazan kızların kanaması biraz daha fazla olur

0|0
    0|0
  • Normal

0|0
    0|0
  • Normaldir zaten öyle insan kesr gibi kanama olmaz kesiyo gibide acımaz sedece korkular yizünden tedirginsiniz

0|0
    0|0
  • hayır normal arı sokması gibi bir acıma oluyor gayet nırmal kan biraz az ama oda farklı olbiliyor

0|0
    0|0
  • vajina yapınla da alakalı bir durum bence

0|0
    0|0
  • ne sanıyordum şah damarını mı kesiyoz

0|0
    0|0
    • E bu kani normalinde o turk toplumun adetlerine gore gostermen filan gereken cevreler filan var ya onlara gosteremeyecegin kadar kucuk ona sasirdim ve ogrenmek icin soruyorum. ne kadar kabasiniz.

• teşekkür ederim

• senin zar esnek normalde kan gelir

0|0
    0|0
  • yürüyemezsin diyen arkadaş çok şanslıymış

0|0
    0|0
  • abartmışlar tabi olma ihtimalide var ama şunu söyleyebilirim hayırlı olsun artık kadın oldun...

0|0
    0|0
  • esneksin sen

0|0
    1|0
  • Herkes aynı olacak değil ya. Sende de bu kadar olmuş. Hiç kanamayan da var. Kasmana gerek kalmadı, hepsi bu.

0|0
    0|0
  • partnerinki küçük mü?

0|0
    0|0
  • Dedikleri kadar acı yok zaten uydurma bircogu

0|0
    0|0
  • adamınki ufakmış tam girmemiş :) birde ben deneyim görürsün :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yürüyemezsin çok acır mı... Cinsellikten soğutmak, kaçırmak öcü gibi göstermek adına yapmadıklarını bırakmadılar. Hayır bebeğim aksine hiç acımaz neredeyse ve Akın Akın kan da akmaz gayet normal. Olağanüstü bir şey beklemen normal ama maalesef öyle Şeyler olmuyor

0|0
    0|0
    • Ay ne guzel ya oh. tiskurler :)

• Kişiden kişiye göre değişir bu

0|0
    0|0
  • Normal

0|0
    0|0
Yükleniyor...