Kapat

Evliliğe yaklaştıkça cinsel konuların açılmasını istemez oldu, neden sizce?

Evliliğe yakın olan beyler ya da evlenmiş bi bakın hele.

bi ara çok istekli olanbi adam ...telefonda mast bile dinletiyodu..fotoğraf istedi. gögüslerimi fotoğrafı ilk gördüğünde 4 kere boşaldı..sonra da sarkık dedi.. isteksizlik olmuş... şimdi şimdi evliliğe yaklaştıkça o konuların açılmasını istemiyor.. neden olabilir... evlenicez yani inşallah . öyle başkası olmaz.. ne o için ne benim için... beraber yaşanmışlıklar var.. seviyor çok yanındayken hiç dayanamıyorda öpüşüp koklaşıyoruz. sebep sanki biraz ilk olacağı için korkuyo sanırım rezil olmaktan falan herhalde... erkekliğe zeval gelmesinden ... sizce ne onu nasıl istekli hale getirebilirim.. böyle şeyler konuşup durma evli değiliz diyor.. ama buluşsak biliyorum uygulamada acımaz. yani yatak değil de temas olarak...

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• senden sıkılmış yada göğsünün sarkık olduğunu geç farketmiş

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 5

• sıkılmış senden

0|0
    0|0
  • her şeyi yaşamışısn sadece içine girmemiş bırak onuda yapsın olsun bitsin...

0|0
    3|0
  • muhabbetler başta organzma ulaştırırken belli bir süre sonra yetmez artık fiile dökülmek ister .bu süreç normaldir.ama ayrılık içinde bahaneye zemin hazırlanıyorda olabilir aman dikkat .

0|0
    0|0
    • yok onu istemiyor. başka bi erkeğin bana dokunmasına tahammülü yok.

• edemem belki ama bi erkek olarak hiç kaldıramaz. ayrıca seviyor da.

• iyi o zaman size mutluluklar.

• :)) sen yok demezsen adam da hazır yanındayken yoklukta yiyecek seni ne olacak sankı

0|0
    2|0
  • goğüslerini gormüşve sarkık demiş.sanırsam beklentileri başkaydı.hayel krıklığı olmuş gibi.insan bazen çok farklı hayel kuru ve öyle olduğunu dşünür.sonra gordüğünde içinde hayel kırklığı burukluk olur.heycanı hevesi azalır.sana olan ilgisi bile azalır.onu eski haline nasıl getirebilriisn konusunda birşey diyemem ama onun fantazilerini oğrenip onları ona uygularsan heycanı gelir

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• Korku yada özgüvensizlik yaşadığı için memelerin sarkık der mi hiç? Tam tersi öyle düşünse de demez ki kötüysem daha da kötü bilmesin diye. Bence başkası olma ihtimali var daha çok.

0|0
    0|0
  • sen onun çüküsünü gördün mü.. o seni görmüş sen onu görmemişsen görmek istemenden çekiniyor olabilir bunun da sebebi açık bence seninkilere sarkık dedi sen de görünce onun çüküsünü küçük bulacağından korkuyordur ve ben ce gerçekten de çok küçüktür :))

0|1
    0|0
    • yok görmedim .

• bunlar çok saçma ve yanlış şeyler.. sen şimdi ona rsimlerini yolladın. olduda ayrıldınız evlenemediniz.. Sen başka bir erkekle evlendiğinde onun yüzüne nasıl bakabileceksin yani ben şahsen böyle şeyler yaşamış olsam bakmaya utanırdım.

• Ben erkek olsam sizinle evlenmezdim. Evlenmeden bunları yaşamaışsanız, güven noktasında oldukça düşündürtünüz. ''o konuların açılmasını istemiyor.. neden olabilir'' e cevabım, oda sizin yaptığınızın doğru olmadığını düşündüğündendir, sizin ve ilişkinizin. Bu şekilde hayal etmemiştir evleneceği kişiyle sürecin böyle ilereyeceğini.

2|1
    0|1
    • iyi de kendi dayanamıyor buna ne demeli.

• katılıyorum. erkek dindar biri, senin yanında şeytana uyuyor belki ama sonra pişman oluyordur. yapma bence öyle şeyler.

• yapmamaya çalışıcam.

Yükleniyor...