Cevap bile vermedi, ne yapmaya çalışıyor sizce?

3 Yıl önce iki-üç kez çıktığım kişi yurtdışına gitmişti şimdi geri geldi hemde benim 3 yıllık ilişkim biter bitmez böyle tesadüf yok ?

Çocuk gelir gelmez benim telefonumu bulup iletişime geçti tabi bu kadar tesadüfler zinciri olunca görüşmeye karar verdim.

Yemek+sinema programı yaptık ama nedense onun evine yakın biryerde olmasını uygun görmüştü bende okeyledim zaten art niyeti olsa herhalukarda ortaya çıakr dedim.

Evinde yalnız yaşıyor.Önce yemek yedik sonra hadi daha vaktimiz var bizde bişeyler içelim dedi gittik oturduk sonra sinemaya gitmeyelim dedi bende hayır gitmek istiyorum lütfen programı bozmayalım dedim sonra yanıma oturdu başka şeyler istedi işte ben yurtdışında yaşadım orda serbestliğe alıştım bunu bana vermeyecek bir kadınla olmam yoksa aldatırım kendimi biliyorum falan filan dedi…Tabi ben ilk görüşmemizde daha onu tanımaya çalışırken ve diğer ilişkim yeni bitmişken böyle bir cinsellik yaşamak istemedim o an.ama bu demek değilki hiç yaşamıcaz.sonra baya ısrar etti ısrar üstüne ısrar aman tanrım çok fena sıkıldım sinemaya gittik dönüşte yine gel bende kal dedi durumu aynen anlattım biraz zaman tanı dedim yolda giderken yine aynı şekilde ısrarlarına devam etti sonrada ısrar ettiğini anlayıp kusura bakma 2 aydır Türkiye’ye döndüm döneli bir şey olmadı ondan böyle oldum çok utandım falan dedi.

Ertesi gün ofis açılışları vardı önce mesaj attım sonra seni aldırayım açılışa gel dedi soğuk almıştım gelemiceğimi söyledim ama güzelce kutladım aradım sordum falan filan…

İşte hepsi bu şimdi mesaj attım dün bana geri dönmedi ,cevap bile vermedi.Sizce ne yapmaya çalışıyor?Bu durumda ben ne yapmalıyım?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• cinsel olarak seni kullanmaya çalışıyor başka hiçbi açıklaması yok. sen de şimdi olmaz ama ilerde olur demişsin. tamam işte birbirinizin dilinden iyi anlıyorsunuz. o istiyor sen de yok demiyorsun..memleket ne hale geldi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ya yurtdısın dan gelenler de olur bole sıkıntılar tecrübe ile sabittir...:) zamanla düzelir merak etme..

0|0
    0|0
  • ister istemez onun olacaksın olayı buraya kadar taşıdığına göre sende ona karşı ona boş değilsin. korkma

0|0
    0|0
  • çocuk azmış iste. Sende güzel bir kızsın anlaşılanki cocuk seni arzulamış. Sevişmek güzeldir...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...