Şu tek satılan condomlar?

avmlerde 1 liraya satılıyomuş ankarada nerde var?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Merhabalar Arkadaşım,

Dediğin cihazdan Cevahir AVM'nin lavabosunda görmüştüm. Yanlış hatırlamıyorsam markası Safex idi.

Prezervatif konusunda şöyle bir gerçek var. Mesele 1 TL konusu değil marka konusu. Çünkü cinsel ilişki sırasında kalitesiz kondomların yırtılma, delinme, sürtünmeden dolayı kaçırma söz konusu olabiliyor. Bu yüzden ben marka ürünleri haricinde bu tür ürünleri kullanmanızı şahsen tavsiye etmem.

Eğer kullanıyorsanız da sektörde isim yapmış OK, Safex, EROS gibi markaları kullanmanızı tavsiye ederim.

Teşekkürler...

0|0
    0|0
    • cavahir avm ankaradamı

• Sorunuzda "Ankara" diye belirtmemişsiniz. Bu teklilere neden bu kadar takıldınız onu da anlamadım açıkçası :) Eğer ben utanırım, çekinirim, alamam vs. gibi bir sorun varsa benim ilk zamanlarda yaptığımı yapabilirsin.

Ufak bir bloknot kağıdına bedeni de belirten "M beden OK hisset prezervatif" gibi bir şey yazıp eczacıya verin. O sizinle hiç konuşmadan isteğinizi yerine getirip ücreti alacaktır.

Onu da yapamam diyorsanız kendi kullandığım ürünü tavsiye ederim www.eczanesaglik.com/ . Daha da diyecek bir şeyim yok :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Japon pazarında bile olabilir bakman lazım.

0|0
    0|0
    • kesin japon pazarında çalışıyosun :DD

• Nasıl da bildin :D Yok yaww bizimkiler daha kaliteli Bim'e gitme :D

• hepsi lastik sonuçta kullan at

Erkekler Ne Diyor 2

• İstanbul da cevahir de gördüm ben
    ankarada next level armada olabilir

0|0
    0|0
  • Tüm bim lerde var

0|0