Ilk cinsel ilişkide kanama ne kadar sürer?

benim 3 saattir kanıyor. Ara ara ama boyle adet gibi değil. Tam olarak ne zaman biter?

Güncellemeler:
Dneek istediğim öyle çok degil ama her mendile sildigimde geliyor

0|1
2|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• İyice ıslanmadan mı girdin?

0|0
    0|0
  • Kanama gerceklesmis ve iliski esnasinda icine dogru inen kanlar geliodur merak edilcek bisy yok kesilir

0|0
    0|0
  • Bazen bikaç gün sürebilir.

0|0
    0|0
  • 3-5 dakika sürmez bile, duşa alınır. Genelde aynı gün devam edilmesi tercih edilmez, kanayan yerin kapanması için, ertesi gün temzi temiz girilir

0|0
    0|0
  • Biraz uzun bir zaman bir yerde okumuştum bir damar yırtılırsa kanama durmuyomuş ve tıbbi müdahale gerekiyomuş bence önlem al

0|0
    0|0
  • zorlanmış olabilir

0|0
    1|0
  • 5saat 36 dakka sonra gecer

0|0
    0|0
  • 3-5 damla diye duymuştum...

0|0
    0|0
  • Bugünlük ilişkiye girmeyin bekleyin birgün kapanır. Çok acıdımı yani zar kalımıydı acaba

0|0
    0|0
  • Zorlanarak bozulmus tahris cok

0|0
    0|0
  • o kadar olmaz bir veya iki damla kan akar o kadar acilen doktora git sıkıntı olabilir

0|0
    0|0
  • O kadar sürer mi ya

0|0
    0|0
  • 1 gün ara ara böyle gelir. Günlük ped kullanmanı tavsiye ederim hem hijyen açısından hem çamaşırının temiz kalması için. Korkulacak birşey yok gayet normal bir durum. Yanma var mı peki?

0|0
    0|0
    • Pek yok aslında. Kendimi biraz sıkmış olabilirim. Onda da çok oluyor galiba

• Hafif yanmalar hissedebilirsin 1-2 gün. Sıkıntı yapma. Bu arada aramıza da hoşgeldin :) Şu hemcinslerine düşündükleri kadar acımadığını anlatır mısın :)

• Hastaneye git

0|0
    0|0
  • kan kaybından ölmeden hastaneye git bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...