20 yasını geçmiş bakire kız var mıdır?

selam arkadaşlar şu saatde aklıma geldi ve sormak istiyorum bu yabancı kızlarda bakire kız bulma olayı zor sizce 20 yaşını geçip hala bakire olan yabancılar varmıdır sizce?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• birader yanlış anlama ama bu sitede varya bu bekaretin iyice afedersin boku çıktı yanii gerçekten...

2|1
    0|0
    • kardes valla sadece boku cıkan bu degıl vay uzun boy mu kısa boymu

sence benımle cıkarmı

onu aramlımıyım: ona mesaj cekmelımıyım

erkeklerden nasıl erkeklerden hoslanır ?_

bnde boyle sorulardan bıktım su saatde boyle bır soryu aklıma geldı kardaş

Kızlar Ne Diyor 5

• evet var bi arkadasim 25 yasinda nisanli ve bakire hala. biride 19 yasinda var evlenmeden yapmam demisti

0|1
    0|1
  • yabanci bir ulkede yasayan biri olarak söyluyorum yok! yani benim tanidim tum yabancilar bakre degil.

0|2
    1|0
  • Almanlarda 15inden sonra bile zor bulursun

0|1
    0|0
  • Turfanda olanlar bile var.

0|0
    0|0
  • lusiferci misin kamil?

1|0
    2|4
    • sacma sapan konusma bve gerızekalı soyledıgın seyın anlamını bılmıyorum ve bıraz once sozlukten baktım

rahatsız ınsan

Erkekler Ne Diyor 9

• tek tek sormak lazım, akla zarar çılgın projelerim var

1|0
    0|0
  • var ama gün geçtikçe azalıyor

şimdi bakire bakire değil diye ayırıp namus yargılaması yapmak doğru olmaz

bakire kız vardırki analdan oraldan tut her türlü sexsi yaşamıştır ama sadece bakiredir

bakire olmıyan kız vardırki sevdiğine güvenip bi anlık arzuyla bakirelğini kaybetmiştir

sonrasındada asla ilişki yaşamamıştır...

1|0
    0|0
  • türklerden bile zor buluyorsun artık ne yabancısından bahsediosun

1|3
    0|0
  • Cahil bir yabancı bir kadın bulursun.Bakire de rahat bulursun ama kafana uyması lazım.Bu nedenle cevabıma o kelime ile başladım.

1|1
    0|0
  • bekaretini satan hatun 20 vardır herhalde :)

0|0
    0|0
  • her memleketin kendine göre bir ahlak ve kültür anlayışı vardır bence.bakmayın siz tv lerdekine

0|1
    0|0
  • Neden bakire kız arıyosun ki bulasın

0|0
    0|0
    • hacı hayatda ideallaerım arasında yabancı bır kız la evlenmek var ama bakıre olmasını ısıtyorum namuslu bır yabancı bulmak oldukca zor sanırım:D yanı anlıyagın evlenecegım hatunun yabancı olmasını ıstıyorum bır ısvec norvec ıngılız kanadalı rus ukranya kızları gıbı

• Var ama sana uygun mu bilemem

0|0
    0|0
  • link Vardır neden olmasın :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...