Bekarete önem vermeyen erkek var mıdır ?

lafta degıl ama . lafta namus bekarette degıldır dıyenler ıs basına gelınce degısedebılıyo .. gercekten var mı bekaret benım ıcın önemlı degıl dıyenler ?

0|0
10|49

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 48

• Bu konularda defalarca yorumlarda bulundum ve gene tekrarlıyım.

Evet bekarete önem vermeyen erkeklerde var, namusun veya dürüstlüğün iki bacak arasında değilde beyinde olduğuna inanan erkeklerde var.

Ama sen sen ol nede olsa böyle erkeklerde var diyipte boş yere bekaretinden olma.

3|1
    0|1
  • Benden önce olanlar beni ilgilendirmez diye düşünüyorum tercih meselesi tabi ki ben kabul ederim seviyorsam , İnsanı mutlu edecek olan bir zar parçası değil sonuçta sadakat önemli olan düşünsene evlenirken kız olup evlendikten sonra kocasını aldatanları veya kabul etmeyenler bakir mi onu araştırmak gerek eğer bakirse diyecek lafım yok kendilerine göre bakir birini bulsunlar ama gelipte bakir olmayanlar sağda solda yatıp kalkanlar biz bakire istiyoruz demeye hiçbir hakları olmadığını düşünüyorum.

5|3
    2|4
  • ben daha öceki buna enzer sorulardada fikrimi söyledi m 16 ---18 gibi yaşlarda elbette önemlir,ancak 35 yaşında bir bayanda bekaret aranmasının doğru olmadığını düşünyorum ,zaten olgun yaşlarda olmamasını tercih ederim ayrıca ,olmasıda normal tabiki bayanın tecihi bu olabbilir

7|4
    2|7
    • ya neredeyse yllardır bu cevabı veririm ama hep eksi alırım yaa bu arada +1

• hahhaha üzülme ben cok yemiştim ,eksileyen 40 yasında evde kalmıs kız kurusu istiyor heralde

• bu gidşle eksi manyagı yapıcaklar ama inatla söylüyorum 40 yaşında bi bakire dşünemiyorumkiii ,hem kırk yıll kullanmassan işlev yitirmezmi ,arasıra bakım yapılmalı

• benim için önemlidir ...

gelsin eksiler -,-

8|14
    7|5
  • İtiraf ediyorum,hemcinslerim kusurabakmasın;Erkekler bayanda bekarete çok önem verirler ama bunu belli etmezler.Dilleri genelde '' ya ne önemi var,namus bir parça zarda değildir''der.Ama içleri o olmazsa olmaz der.Bu söylemler karşıdaki kızı etkilemek ve ondan istifade etmek içindir.Bakire olmayan kızı kolay av görürler.Hiçbir erkek bakire olmayan kızla evlenmek istemez.İkinci el arabayı bile o kızdan üstün görürler...

4|4
    4|3
  • Evet bekarete önem veririm ve kızlarında bekaretini korumalarını isterim ayrıca erkeklerde evleneceği kız dahi olsa saygı göstermelerini kız istese bile geri çevirmeleri doğru diye düşünüyorum çünkü o an düşünemiyor olabilir sonucunda çok pişman olan insanlarda oluyor buraya yazıp paylaşıyorlar hepimiz görüyoruz bu konuda erkeklerin ve kızlarında kendilerine ve karşısındakine saygısı olmalı diye düşünüyorum

1|4
    1|1
  • şimdiye kadar kimseyi kandırıp bekaretini bozmadım,yüzüstü bırakmadım,bu benim erdemimdir bozanlar düşünsün, ben benim gibi birisini istiyorum arkadaşım, yobaz da değilim tabi..

3|7
    1|2
  • bekaret benim için önemli değil diyen erkek, şundan biraz da ben nasipleneyim diyen erkektir. evlenelim de bakalım nasıl kaçıyor...

1|8
    3|3
    • başkasının ne düşündüğünü değilde daha çok kendi düşünceni yansıtmışsın.sen şimdi çalışan bi bayanla evlenmek istiyorum desen o zaman bizde aa adama bak karısının parasını yicek adam mı derler yani.

• dostum sen de ben de gerçeği biliyoruz. Şimdi kızların gözüne girmek için tribünlere oynama bence...

• bildiğini sandığın gerçek, gerçekmi acaba diye bi düşün istersen. sen öyle yapıyosun herhalde herkesi kendin gibi zannetme hiç birşey bilmiyosun.

• bekaret benim için gerçekten önemli değil. bu demek değil ki kaşar kızlar gibi herkesle yatıp kalksın. eğer bende önce sevdiği bir adamla birlikte olduysa sorun yapmam.

4|1
    0|1
  • Vardır tabi. Ben önem veririm.

3|6
    3|4
  • Bence çok önemli. Hatta o kadar önemli ki bakire biri arkadaşım bile olamaz. Duygu ve düşüncelerini, başkalarının belirlediği bir hayata göre yaşayan insanlarla işim olmaz. Kendisini erkeğe verilecek bir mal sanan, aşkını yaşayacağı bir kadın yerine babasının verdiği/sattığı malı alan kadınlarla da erkeklerle de işim olmaz

1|2
    2|1
  • Genelleme yapmadan çok kısa özetlemeye çalışacağım Bazı bayanlar kadar erkeklerinde suçu var birazda avrupa özentisi sanırım ama burada biz Avrupada ki yanlış örnekleri alıyoruz Avrupa da yerde çöp atan fazla insan göremezsiniz yerlere çok sayıda tüküren insan göremezsiniz :) trafik kurallarını çoğunluk uyar biz bunları örnek almıyoruz ama işimize geleni alıyoruz sanırım

Soruyorum Beyaz gelinliğin Kırmızı kurdelenin ne anlamı kaldı ;)

2|1
    0|1
  • kisiye göre degisir.

bakireyim deyim anal oral vs piyasada adı cıkan kisiyi sırf bakire diye kabul etmem ben

bakire degildir. ama edepli iyi niyetli ve anlayıslıdır. gözümde bakire olmus kadar önemlidir. bence

gitgide bu kavramın bir önemide kalacagını zannetmiyorum

1|0
    0|0
  • Ben sevdiğim kızın daha önceden birisiyle birlikte olduğuna dayanamazdım valla ne yalan söyliyim,he yine birlikte oluruz yine severim onu sevgimde bi eksiklik olmazdı yine,ama sevdiğim başkalarının kollarındaydı düşüncesi beni bitirir ya yapmayın lan bunu artık sizi seven erkeklere

3|2
    0|1
  • ben önem vermiyorum. kadının geçmişi değil benimle olduğu dönem önemlidir.

8|3
    4|13
  • Namusla ilgili yorum yapanlarin.Namus nedir bekaret nedir ogrenmek icin bi zahmet abdest alip kuran okusunlar.bos bos konusan cok.bu dunyada namusuna bakamayan adamdan veya kadindan hayir gelmez kimseye.

1|3
    1|1
  • lafa gelince evet önem veririm diyen pek çıkmaz. hele cima etmek istiyorsa sevinir, başıma kalmaz diye.

bekarete gelene kadar neler yapmış olabilir bilemeyiz, sonuçta dikiyorlar zarı bildiğim kadarıyla. çin malı suni kan getiren aparartta var demişti birisi beni keklememişse eğer.

ben seviyorsam önemli değil, benden sonrası önemli. ama insan içten içe bakire olmasını da diler.

2|1
    1|1
  • Bekaret hikayeden ibaret..

Bir kadının yeter ki beyin zarı yırtılmasın,asıl olan da budur zaten.

5|6
    2|8
  • 20-25 yaşıma kadar önemliydi şimdi ise hiç bir önemi yok...

4|4
    3|6
  • vardır tabi

1|3
    4|4
  • namus bekaret değil ama bir okadarda önemlidir o yüzden ne olursa olsun bir kadın kendine çok dikkat edecek namusunu bir erkekten daha fazla koruyacak yani işin lafın kısası her adamın altına yatmayacak eşini eş bilecek ve ondan başkasına bakmayacak oda senin haricinde bir kişiye yangözle bakmayacak ben bunu derim kadın namusu için nasıl savaş veriyorsa erkekte namusu için savaş verecek olması gereken bu

1|3
    4|6
    • bu nasıl bir cevap ya namus bekaret değil ama cok onemli bir kadın namusunu korumalı ne diyorsun anlamadım

• boyle bir bosanma sebebi yok ya evlenirsin ya evlenmezsin, mahkemede gülerler sana aklın neredeydi daha once der hakım :)

• inanmıyorsan aç bak kanunu ne yazıyor hatta tazminat nedeni ilk önce kanuna bak derim

• ben önem vermiyorum..evlenene kadar her haltı yiyeyim sonra da evlendiğim kişiden bekaret bekleyeyim..bence çok saçma..seviyorsam 2 damla kan umrumda bile olmaz

1|0
    0|2
  • Artık benim için çokta önemli birşey değil. olmasını istediğim özellikler arasında bekaret diye bi kavram yok.

3|1
    0|4
  • izdivaç programındaki amcalar

2|3
    0|0
  • Kız olmadığı için evde kalan birisine rastladın mı hiç

5|4
    4|6
  • yok oyle birşey ya. bi arkadaşım tonla kız götürdü, sorsan "sevişmeden aşk mı olur", "oncesi onemli değil oda bir insan sonuçta" tarzında cool cümleler söyler. sorsan allaha inanmaz çünkü genelde o işi yapan kızlar inançlı değillerdir. ama çocuk aslında inanıyor sadece zamanında birinden kazık yediği için kendini kaybetmiş vaziyette o yuzden rol yapıyor kızları götürmek için. ciddi konuştuğunda benimle evlenirse bunlardan biriyle evlenmeyeceğini de söylüyor. ama kızlara karşı asla oyle konuşmuyor ki götürebilsin :D gerçekten önem vermeyen de var ama ben daha rastlamadım bunun gibi uçarı tanıdıklarım olmasına rağmen:D

2|1
    2|5
  • mutlaka vardır...

bakire olmayan kızlar ortada kalmadığına göre...

olmalıda...

toplumda farklılıkta olmalı...

3|0
    0|2
  • özellikle böyle bi dönemde benim için pek önemli değil gerçekten... hangi erkeğe baksan 20-25ine kadar bikaç kişiyle yatmış bunlar tek başlarına yatmıyoki..

3|1
    0|3
  • Sadece yatmayı düşünüyorsa bekaretini kaybetmiş bir kız ister ama olay ciddiyse sanırım her erkek ister

0|4
    1|2
  • Çok seviyorsam vermem. Ama takıntılı bir insanım. Kafaya takarım hayatı kendime zindan edebilirim..

2|3
    0|1
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 10

• ben önem vermeyen erkek olduğunu zannetmiyorum .sadece önem vermiyomuş gibi gözükenler vardır. bide bu şekilde karşıdakini rahatlatıp kullanma amacı taşıyanlar varki bu daha kötü

8|11
    1|3
    • haklsın +1

• gerçekten önem vermeyen var sana kanıt olarak ben :) gerçekten benim için o kadar önemli değil bakire veya değil.. bi kızın bakireliği nerden anlaşılıyo vajinadan e bu kız anal yolla belki 20-30 defa yapmıştır ama vajinadan hiç yapmamıştır şimdi bu kız bakire midir sence?

• komşum bakire olmayan kızla evlendi bilerek isteyerek sevdi aldı yani öyle diyim . sonra bir cevapsız çağrı düştü diye telefonuna kavga dövüş ayrıldılar ondan sonra olmadığı halde kendi de ailesi de dostu vardı diye sağda solda konuştular . yani eninde sonunda yüzüne vurulacaksa bi önemi yok baştan içine sindi sanıyosun ama sinmiyo işte

• ben erkek olsam mağduriyet yaşamamışsa sırf kendi zevki için yapmişsa asla evlenmezdim

5|17
    7|5
  • Bakireyken bile bekarete önem veren erkeği yanınızda tutmayın. Öyle barzolarla işiniz olmasın. Karaktere insanlığa dürüstlüğe değer verin , doku kalıntısına değil.

0|0
    0|1
  • sen bakma burda milletin beylik laflar ettiğine. emin ol bir sürü...

1|2
    0|0
  • bakir olmayan erkeler bekarete önem vermez

cünkü hergün birini sk yolar

gurupta ister bile

4|4
    0|4
  • dindar olmayan erkekler pek önem vermiyodur bence

4|6
    5|6
  • valla ben bu devirde bakire yada bakir olmayıpta evde kalan duymadımmm, insanlar onemsemiyor yada onemsediği halde sevdiği asık oldugu insanı o sekilde kabullenıyor ve mutlu mesut yasıyorlar, eger tam tersi olsa türkiyenin nufusu bu kadar artmazdıı herkes evde kalırdıı...

2|5
    2|8
  • önem veren kadar onem vermeyen cokkkkkkkkkkkkkkk

3|6
    2|5
  • çok önemli bişidir kan gelmesse boşarım seni ona göre kızzzz :D

0|1
    8|9
  • Ben çok tanıdım öyle erkeklerden...cidden önem vermiyorlar.

5|5
    2|11
Yükleniyor...