Cinsel istegimin azalmasi neye bagli?

Antidepresan kullaniyordum.
Cipralex10 mg
Yarima dusurdum 1 ay oluyo ve sadece 3 kere azdım. Cinsel organim sisti ve klitorisim kabardi o kadar.
Normlde hep fantazi kurardim ve cinsellik aklimdan cikmazdi hele bu aylarda cok fena oluyodum simdi nolduda boyle oldum 19 yasindaym korkuyorum ebediyen giderse diye.

Eski halimi ozluyorum ya bakire olrk sakliyodum kendimi ama oyle mutluydum bence bir kadin azgin olmali su an kendimden tiksiniyorum eski halime ne zaman donerim

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• Klasik yontemleri dene su yetmisi gecen dedelerin yaptigi karisimlari evde duvardan duvara vurursun kendini atesler icinde yanarsin boynuna atlayip boyle duvardan duvara yapmak istersin ama bakireligi korumak istiyorsun iste yapacak bir sey yok ustunden oksamakla yetineceksin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Depresyon isteksizlik yapar zaten. İlacı bıraktıktan sonra tedavin bitince eski haline dönersin.

0|0
    0|0
  • Kullandigin ilaclarin etkisi tamamen zaten prekpektusundede yazio merk edicek bir durumun yok ilaci biraktiktan 1 hafta sonra kendi haline donersin buarada istersen profilimde hakkimda bolumume gozat bir sorun olursa elimden geldigince yardimci olmaya calisirim

0|0
    0|0
  • Psikolojik sorunlar cinselliği temelinden etkiler ilaç kullanmayı bırakıp sağlıklı bir psikolojiye kavuşunca cinsel sağlığınıza da kavuşursunuz. Umarım

0|0
    0|0
    • Ins ama ne zaman bn kendimi boyle istemiyorum

• Insallah :)

• Hayırlısı olsun

• Ne saçmalıyosun ya sen yok bakire kalacamis yok azgın mis senin ruhun o olmus farkında değilsin yazık

0|0
    0|0
    • Sen ne geveliyosun orda? Benim ruhum o* falan degil. Cinsel istek her saglikli insanda bulunur. 27 yasinsa ama beynin kuş beyniyle er degistirdi sanirim.
      Bugune kdr elime erkek eli degmedi.
      Peki ya sen madem bu kategoride dolaniyosun cokmju temiz ruhun? Bnmki orspuysa seninki * oluyo o zaman?

• Arti yazdigindan ne dediğini bile belli değil azginsan azgin olmalı ise kadın niye bakire kalmak istiyosun eski halin ne hepsini geçtim madem normal bunlar niye gizlisin niye gizli olmadan açık seçik yazmıyor yazamıyorsun bir ton abaza toplanıyor etrafında o zaman dimi ama böyle kimse bilmiyor seni yazık hic dürüst değilsin

• Noldu sustun gerçekler zoruna gitti anlaşılan cevap bile yazamamisin gerçekten dürüst olsan çıkardın özelden yazardin

• Hormonlada

0|0
    0|0
  • Kullandığınız ilacın etkisi vardır.

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun ilaçların bittikten sonra dönersi sorun yapma

0|0
    0|0
  • Erkeerde askerdekk gibi pisikolojik zamanla istek artar korkma

0|0
    0|0
  • ilaçlar

0|0
    0|0
  • iyi bir erkeğe ihtiyacın var ne zamandır boşalmadın?

0|0
    0|0
  • bazen stresten bende de oluyor bir süre sonrada normale dönüyorum

1|0
    0|0
  • haklısın bencede kadın dediğin ateşli olmalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...