Arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum..

Bir çift var, kız bakire erkek önceden yapmış..

Erkek kıza diorku, şenle ciddiyim felan filan, sana bırakiorum benle yatmak istediğini, sen nasıl istersen ole olur.. İpler senin elinde

Kızda tamam dior yaparız, ama bir erkek bir kızla zaten ciddi olsa ve sevse ona o konuda evlenmeden önce kıyarmı?

Ve bu erkek bakireliğe önem veren birisi.. Yani bakire olmasaydı kız, erkek hayatta ciddi düşünmezdi kızla, Kendisi öyle dior..

Size sorum: bu erkek ciddi mi gerçekten yoksa büyük bir oyun mu oynuor ve zaten çok seviyorsa ve ciddiyse , özaman kızı yinede evlilikten önce bozmak istermi?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bir erkek evleneceği kız dahi olsa bunu evlik gecesine ( gerdek gecesine) kadar beklemeli bununda bir saygısı olmalı arkadaşlar bana göre yani bu kadar mı? nefsimize hakim değiliz ? o zaman o beyaz gelinliğin belde ki kırmızı kurdelenin ne anlamı kaldı? neden evlenmeden kızlar bekaretini bozmak ister onuda anlamış değilim bende gencim bende erkeğim ama bakıyorum ne örfümüz ne saygımız kalmış hiç bir konuda nereye gidiyor bu gençlik demeden geçemiyorum bana göre her şeyin bir adabı yeri ve zamanı olmalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bence o erkek seni sadece cinsellik yaşamak için istiyor, seninle gelecek düşündüğü de koca bir yalan.

0|0
    0|0
  • Ne ciddisi ya.

0|0
    0|0
  • serhat berat siz kardessiniz diyecektim ama usagin niyeti belli kesinlikle tekmelersen sana karsi terör estirir yada arkadasina karsi ona söyle adile nasit diyorki göster ama elletme

0|0
    0|0
  • Ben bakirim ve onunda bakire olması gözümdeki değerini bir kat daha arttırır. . çok seviyorsam eğer bakmaya kıyamam bi kere. bırak elini tutmayı da...

0|0
    0|0
  • Yalan.aman ha.erkeklerin her dedigine inanirsan evin yolunu sasirirsin.adam seni bozdumu daha aklina bile gelmen.namus insanin bu dunyadaki tek gerçegi.

0|0
    0|0
  • Korkutmadan sikmeye çalışıyor.Senin kacabilecegini anlamış.Balığı kaçırmak istemiyor i*ne.

0|0
    0|0
  • ikiside olabilir şekerim

0|0
    0|0
  • O adam seni koleksiyonuna katmak istiyor mallık etme

0|0
    0|0
  • kızım kaç kurtar kendini

0|0
    0|0
  • sen şimdi gizliden söyle o kıza uzak dursun o erkekten

0|0
    0|0
  • büyük bir oyun oynuyor,yazdıkların çok açık bunu gösteriyor,ayrılmalısın.

0|0
    0|0
    • Ciddimisin?

• yarın öbürgün tartışıp ayrılmıyacağınız ne malum? sana bırakıyorsa yapma zaten, evlilik niyetinde değilse ortam gerilir bir süre sonra anlarsın, bekaret erkekler için önemldir dikkat et

Kızlar Ne Diyor 3

• yem atıyor oltaya gelme

0|0
    0|0
  • vebal almak ısteyıp ıstemedıgını sor sadece. sakın kanma yapma sakın!

0|0
    0|0
  • senle oynuyor :D derhal terketmelisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...