3. aydan sonra yapılan ANTI-HIV testinin güvenilirliği?

Özel bir hastanenin labaratuvarında şüpheli ilişkinin 6. ayında HIV testi oldum ve beni telefonla bildirmelerini istedim. 2 saatte çıkan sonuçta, görevli beni arayıp hiçbirşeyiniz yok test temiz çıktı, gelip raporları alabilirsiniz dedi. Şimdi bu test güvenilir mi? Derin bir nefes alabilirmiyim artık? Lütfen bilgili kişiler yazsın.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Seni kandırack halleri yok ya gönül rahatlığıyla işine devam edebilirsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Belli olmuştur. Güvenebilirsin 6 aylık sonuca.

0|0
    0|0
  • HIV virüsü 3 ay sonra ortaya çıkar zaten eğer varsa

1|0
    0|0
  • Öncelikle aşağıdaki çoğu yanıtları çöpe atabilirsin bilgiler yanlış veya eksik. Ama 6 ay beklemişsin bu en duyarsız jenerasyonlarda bile kesin sonuç verir kafan rahat olsun bidaha test falan yaptırma. Bilgi aldığın doktor büyük ihtimal farklı branşın hekimi,6 ay beklemeye gerek yoktu çünkü 4. nesil çalışmalar ile kısa sürelerde sonuç alınabilmekte. Test sonuçlarını aldıysan özelden gönderebilirsin veya başka bir soru varsa sorabilirsin, geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • bak güzel dostum hiv kanda hemen cıkar evet o test guvenılır 3 ay sonra devlet hastanelerınden bırınde gıt bır daha yaptır ama sanmıyorum eğer hıv olmuş olsa ıdı daha farklı testler uygulanır onda yanlış cıkma ıhtımalı yuzde sıfır guvenebılırsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...