Meme ucum içe dönük. Hamilelik döneminde değişir mi?

20 yaşındayım ama meme ucum yok ve içe doğru dönük. Ve uc kısımlarında pütür pütür bişeyler var yara gibi. Bu durum görünüş açısında beni rahatsız etmiyo ama çocuğum olunca ya onu emziremezsem? Hamilelik döneminde değişir mi bu durum? ya da bu normal mi nasıl iyileşir?

0|0
1120

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• hiç denemedik bilmiyoruz ki :D

0|0
    0|0
  • Açık olarak sorman iyi olmamış
    Normal diye düşünüyorum hamilelik döneminde anne adaylarının vücudunda çok değişim oluyor oda normale dönecektir.
    Çok kafana takıyorsan bir doktora görün derim hem daha iyi olur

0|0
    0|0
    • Gizli yapmayı unutmuşum çaktırma. İlk benimde canım sıkıldı ama burdaki herkes meme deyince ellemek aklına gelmiyodur diye umuyorum saglık sonuç olarak. Teşekkrler

• Sen d buna dahilsin o halde. Elalem neder diye kendini özgürce ifade edememektir bu. Sadece kütlesel olarak yer kaplayan erkek ama adam olmayanların ne söylediklerini umursadıkça kadınlar, hep baskı altında ve huzursuz hisseder kendini. Sana, kişiliğine veya karakterine bir sözüm olmadı. Düşünce yapısı değişebilen bir şeydir. Bunu izah ettim. "Açık sorman iyi olmamış" bir eleştiridir ve kendine eleştiriyi kaldıramayan başkasına eleştiriye hak sahibi değildir.

• @pipili-peri boş konuşma primi benden değil iş vereninden al git başkasının yorumlarına bak nickinde meymenet yok millete laf ediyorsun hadi yallah Allah versin

• Bir uzmana gözüksen daha iyi bence. İleride sorun yaşamaman için.

0|0
    0|0
  • Kardes kendini gizle brnce

0|1
    0|0
  • memelerin süt dolunca meme ucunda çıkar merak etme. çıkmasa da süt pompası var eczaneden alırsın sağarsın sütünü bebeğin aç kalmaz merak etme

0|0
    0|0
  • Eşin bol bol emerse düzelir...

0|0
    0|0
  • meme ucun var benimde bir sevgilim vardı sevişirken zorlardım çıksın diye sonra doktora götürdüm hamilelikte çıkacak dedi süt dolunca korkma

0|0
    0|0
  • utangaç yani..

0|0
    0|0
  • hamilelikte değişir

0|0
    0|0
  • sevişirken emcükletınce duzelır o

0|0
    0|0
  • çocuk içinde eşin için de iyi değil

0|0
    0|0
  • Zevk esmasında uçları düzelir sorun etme canım

0|0
    0|0
  • dışa çıkarmaya çalış

0|1
    0|0
  • e bir doktora gideydin

0|0
    0|0
  • doktora git yardımcı olur

0|0
    0|0
  • Emzirince cikar bizzat gordum ve uyguladim. Ciddiyim

0|0
    0|0
  • bence hemen endişelenmene gerek yok. eşimle çıkmaya başladığımızda oda senin gibi 20 yaşındaydı ve anlattığın durum ondada vardı. aradan 3 yıl geçti ve meme uçları çıkmaya başladı. zamanla düzelebilir.

0|0
    0|0
  • O nasıl oluyor ki hiç mi yok ucu

0|0
    0|0
  • Merak etme gayet normalsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Hamile kalinca ve bebek dohunca sut kanallari acildigi icin duzelirmis bebegi anne suttuyle beslersen meme ucu cikar merak etme yani

0|1
    0|0
  • Sorun olabiliyor evet. @demirkartal ın verdiği linkteki aparatlardan kullanarak meme uçlarını daha çıkık hale getirmek gerekiyor öyle durumlarda.

0|0
    0|0
  • Normal birçok meme ucu vardır seninki de Dediğin gibi içe dönükmolanşardan benim de meme ucum yok ama isterdim Düğme gibi olsun... Hamile kaldığında öyle bir çıkar ki... Sen merak etme 👍🏻

0|0
    0|0
  • arousal yani etkilenme döneminde nasıl oluyor? dikleşmiyorlarmı? bunları estetik cerrahları düzeltebiliyor zaten bebegi emzirmede problem çekersen vakum kullanabilirsin..

0|0
    0|0
  • yerim senişn o meme ucunu :D

0|0
    0|1
  • İçine kapanmış :( Düzelir karşim çocuğun olunca bence ;)

0|0
    0|0
  • Erkekler beğenmiyor desene sen şuna

0|0
    0|1
  • neden emzıremıyesın vardır bı yolu

0|0
    0|0
  • Onu çekip düzeltiyorlar diye duydum benimde öyle, sorun olmaz bence düzelir ya. Araştır bu durumu.

0|0
    0|0
  • düzelir bence

0|0
    0|0
  • Genel Cerrah'a gıt cıdden sorun varsa.

0|0
    0|0
Yükleniyor...