Cinsel duygularımı karşı cinse olan sempati mi nasıl öldürebilirim?

bu duyguları unutmak istiyorum ölsün hepsi id in derin köşelerine atmak bir daha da ortaya çıkmamasını istiyorum kimseden etkilenmemek cinsel istek duygusu duymamak istyorum mümkün mü?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Mumkun ama oncesinde merak ettigim neden boyle istiyosun istedigin sey gercekten cok agir. Cinsel duygularini kaybedenler kazanmak icin herseylerini veriyor

0|0
    0|0
    • bu duygular beni esir alıyor başka şeylere odaklanamıyorum

• Maat yapiyosun demedim nedenlerini yazdim birsey degil

• tamam

Erkekler Ne Diyor 14

• sebep?

0|0
    0|0
    • kendimi aciz hissediyorum başka birine ijtiyaç duyduğumda

• Klitorisni aldır

0|0
    0|0
  • Zevkin senin beynini ele geçirmiş. Onu yenmelisin. bir tavsiye bunun uzerine git yani canın seks mi istedi p*rno izle kendini okşa tam zevkin doruklarina geldiginde birden birak ve yapma. Kendini tut hemen uzerini giy ve disari cik. Ve yen.

0|0
    0|0
  • şap yazıyorum reçeteye günde 3 öğün düzenli kullanıyıorsun ayda bir kontrole bekliyorum

0|0
    0|0
  • Beynin ve hormonlarının kölesi olma, onları srn yönet.

0|0
    0|0
  • hormonlarını cerrahi b i müdahile ile aldırarak mümkün.

0|0
    0|0
  • aşık olsan yeter ya da biraz olgunlaşsan gerçi aşık olmakta insanı olgunlaştırıyor

0|0
    0|0
  • Bence değil ama dene istersen. Seni bu nedene iten nedir

0|0
    0|0
  • yaşaman lazım ve yaşa sonrası öldürebilirsin ancak, bunlar tamamen hormonel ve iç güdüsel istekler

0|0
    0|0
  • mümkün ama geri dönüşü yok

0|0
    0|0
  • Kedili kadin vol.19535653884

0|0
    0|0
  • Neden böyle bir şey istiyorsun?

0|0
    0|0
  • öldürme

0|0
    0|0
  • benle bikere s. kiş tövbe edersin acıdan :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Mümkün değil çünkü acıkmak susamak gibi cinsellikte bir ihtiyaçtır. Kadınlık ve erkeklik hormonu vücudunda salgılandığı sürece o isteklerde zaman zaman baskın olacaktır.

0|0
    0|0
  • o duyguları öldürürsen.. çok farklı olursun.. aklına sık geliyorsa.. meşguliyetin olsun.. etkili olur

0|0
    0|0
  • İçgüdüyü öldüremezsin

0|0
    0|0
  • Mumkun degildir.

0|0
    0|0
  • neden? cinsel dürtüler gayet olağan ve hormonal snin normalliğini gösterir

0|0
    0|0
    • ya bu duygular yüzünden aciz hissediyorum

• neden acizlik olsn kii bu sağlıktır, ama ola ki seni kötü şeylere sürüklüyorsa bu da sağlıksızlıktır tedavi olmak gerekir ama sen neden böyle biley istiosn o önemli

Yükleniyor...