Eşiniz ile yatakta ilk günkü gibi misiniz? Yoksa gün geçtikçe aranızdakı seks isteği azalıyor mu? Ne kadar sıklıkla cinselliği yaşıyor sunuz?

Eşinizle yatakta nasılsınız? Seks bir evlilikte olmazsa olmaz. Peki siz evliliğinizde sık sık cinselliği yaşıyor musunuz?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• 8. Çocuktan sonra asker arkadaşı olduk

4|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• İstek gittikçe azalıyor, yaklasık 10 yıldır evliyim hafta da 1 yapıyoruz bazen 10 günde bir isteğin azalması konusuna gelince bir çok etken var, yorgunluk, stres, çocuklar... Diye uzar gider

2|0
    0|0
  • Zamanla tabiki azalıyor. İlk günlerde olduğu gibi elbette olmuyor. Cicim ayı bitince ara açılıyor. Haftada 1-2 oluyor

1|0
    0|0
    • Haftada bir iki normal. Benimki ayda bir ikiyi zor yapıyor. Aslında gayet sağlıklı. Evliliğimizin 3 yılına girdik ama çok soğuk bu konuda. Diğer konulardaok iyi anlsşıyoruz ama seks lkonusunda tık yok.

• Peki bu konuyu eşinizle konuştunuz mu

• Tatmadik daha

1|0
    0|0
  • Sitenin yüzde90 ı liseli ^_^ kalan yüzde10 cevap pls.

1|0
    0|0
  • İlk günkü gibi olması mümkün değil artılarıda var eksileri de var. Hala aktif olarak yaşıyoruz

0|0
    0|0
  • daha değil.

0|0
    0|0
  • Her gün bir öncekinden daha iyi haftada her gün :D

0|0
    0|0
  • Evet yeni heyecanlar katmak lazim rutinlesiyo yoksa

0|0
    0|0
  • Eşimin her hangi bir yerine dokunsam hazırola geçerim. Elbette yıllar geçtikçe sıklık azalıyor ama heyecan ve süre aynı diyebilirim.

1|0
    0|0
  • ayda 8-10 kere yapıyoruz

2|0
    0|0
  • 6 senem bitti ayda 1-2 kere ancak yapıyoruz.

1|0
    3|0
    • Hmm az ama

• Helalin var ne diosun

• @gggamzeee helalim var da arzu yok o karıya o ne olacak? alet kalkmıyor onu görünce o ne olacak ?

Kızlar Ne Diyor 1

• Ilk bir bucuk sene her gun ben istekliydim sonra bir gun arayla gecen bir alti ay o zmnda soguk deildim sonra oglum oldu seks bir ise donustu hic istemedim bir yil nerdeyse ondan beri haftada tas catlasa iki kez yine hamileyim uzulmesin diye yakin durmaya calisiom ama anlio istemedimi

0|0
    0|0
    • Iyi yine seninki istiyor. Benimkinde acayip bir soğukluk var. Anormallik derecesinde

• 3. Yılımıx

• Allah allah ozelden yazsan yardimci olurdum da burdan nickte gonderemioz anlatamiyom neler yapman gerektigini

Yükleniyor...