Eşim isteksizlik yaşıyor yardım edin ne olur :( ?

Eşimle 2 yıldır evliyiz isteksizlik yaşıyor 2 ayda 1 kere belki ilişkiye girebiliyoruz çok canım sıkılıyor bu duruma ne yapmam gerek yardımcı olun lütfen :(

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Tedavi ettirmeyi denediniz mi? En azından bunu teklif ettiniz mi?
    Vajinismus denen bir hastalık var. Ve bu hastalığı çözebilecek doktorlar.

0|0
    0|0
    • yanaşmıyor denedim olmaz diyor ben hasta değilim diyor :(

• denerim sağolasın 2 ayda 1 e normal diyor bide :(

• :) Bu konuda bir şey demeyeyim.
      Biran önce tedavi olması dileğiye...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Kısa adı CİSED olan Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği size bu konuda yardımcı olabilir.

Eşinizin durumu "Sekonder Cinsel İsteksizlik" gibi görünüyor.

Cinsel isteksizlikte psikolojik faktörler şu şekilde sıralanmaktadır:

Vaginismus, aşırı stres, eşler arasındaki geçimsizlikler ve çatışmalar, homoseksüellik, evlilikle ilgili problemler, beden şekli ile ilgili kaygılar, bıkkınlık, cinsel travmalar, tecavüz, ailede birinin ölümü, çocuk doğumu, taşınma gibi önemli yaşam olayları, ilişkiye gerekli özenin gösterilmemesi, cinsel ilişki ile bazı olumsuz anıların yerleşmesi, cinsel ilişkide bulunmanın bir suç veya günah olarak algılanması, anksiyete ve depresyondur.

0|0
    0|0
  • Hocam azdırıcı ilaç atacaksın o zaman içeceğine yapacak birşey yok duvarlara tırmandıracaksın

0|0
    0|0
  • Kesin bir sıkıntı var

0|0
    0|0
  • Dr git

0|0
    0|0
  • Hocam çocuk var mı? Veya hamilelik?

0|0
    0|0
    • hayır yok :(

• Özel olacak ama ağrı falan hissediyor mu ilişki sırasında? Zevk alıyor mu? İlişkinizin akışı nasıl oluyor, ön sevişme ile yeterince uyarılıyor mu? Sulanma oluyor mu? İstemezsen cevaplamayabilirsin ama her biri bir sonuca işaret olabilir. Genelde doğum sonrası annenin çocuğa olan ilgisinden eşe zaman kalmayabiliyor ama çocuk olmadığına göre birkaç olasılık daha var.

• bir üroloji uzmanı kesinlikle.

0|0
    0|0
  • Allah kurtarsın seni

0|0
    0|0
Yükleniyor...