Vajinusmus belasını yenenler var mı?

Kendimce kimler vajinusmus hastalığındalar, forum ortamlarında dikkat etmeye çalışıyorum. Doğru sonuçlar verecek diye bir şey yok. Ancak çok da yanılacağımı sanmıyorum. Konuya gelelim tekrar, aslında soru gayet açık. Evlendiğinde vajinusmus sorunu olduğunu anlayıp da yenenler var mı?
Ayrıca sizden ricam, bu yazıyı okuyup aynı zamanda vajinusmus sorunu olan varsa yaşını belirtebilir mi? Gizliden yazsın farketmez yeter ki cevaplasın.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Bu konuyla ilgilisin. Sana kendi dusuncemi yazmak istedim.
    saglikciyim avrupada yasiyorum vajinismus hastaligi avrupada tecavuz gormus kadinlarda yaygin. Normal yasiyan hic bir kadinda boyle bir hastalik yok.
    ulkemize gelince malesef isler deyisiyor. Neden?

0|0
    0|0
    • Nedeni ise kadinlarimiz turkiyede malesef iyi sartlarda egitilmiyor. 13 yasindaki kizin ergenlige girisi cok onemli vucutlarini tanimalari lzm. Kac kizimiz evlenmeden once jinekologa gidiyor kontrole yok bakireligim bozulur yok dogum kontrol hapini sadece cinsel iliskiye girenler alir. Yok kadinlar gider sadce doktora. Yok bekaretim bozulursa sevdigim beni almazsa yok evlenmeden iliskiye girsem kendimi partnerime biraksam beni yanlis anlar acaba bu tecrube ne diye sorarsa yok hamile kalirsam yok anlasilsa bakire olmadigim vs vs vs. 20 yasina bakire evlendi hayaginda erkegin cinsel organini gormedi dugun gecesi geldi cati o kadar yorgunlugun ustune birde cinsel iliski. Erkekde bakir diyelim iki tecrubesiz zorlama ilaki olcak teredut yanlis bir hareket can acintisi insan istrr istemez gerilir. Aci yasanir buda bilinc altina yerlesir al sana vajinismus

• Ama yendim. Cunki cok anlayisli bir esim vardi. Bans zaman verdi baski yapmadi hazir olmami bekledi ve vucudumu herhaliyle kabul eti. Dogumda yanimdaydi dikislerden sonra ben otursmazken ipler cikartilirken hep elimi tutuyordu. Cinsel yasantimiz daha yeni yeni basliyor. Dogumdan once esim tam icime giremiordu belli pozisyonlarda tam gire biliordu oda bana agri veriyordu simdi daha rahatim onu daha cok iyi hissediyorum. Anlycan beyindr ve partnerde bitiyor hrsey. Eger vajinismus olan bir bayanda varsa guvendigi yaninda huzur buldugu anlayislli bir esle zamanla haal olan bir durum. Umarim paylasimim sana yardimci olmusdur

• yazınız için çok teşekkür ediyorum.
      yararı oldu. yazmaya değer görüp uzun uzuzn yazmışsınız çok teşekkür ediyorum.
      bu şartlar altında iki yıldır duran yuva tahimince ve inşallah huzur ve mutlulukla bir ömür devam eder...

Kızlar Ne Diyor 2

• Aslında evli değilim ama 2yıllık sevgilim var naparsak yapalım olmuyor çok istesemde itiyorum 2yıldır aynı sorun kendi kendine tedavi yöntemlerini denedik bir sonuc yok. Evli değiliz diye üstüne pek düşmüyoruz ama evlenince ne yapacagım bilmiyorum bir doktor sart galıba

0|0
    0|0
    • ilk fırsatta çözmelisiniz bence.
      ve eğer çözerseniz gelin bir gün burada paylaşın.
      kalın sağlıcakla.

• O ne

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• yenen vardır sende yenebilirsin kendine güven :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...