Bu soruma cahilce diyebilirsiniz ama merakımdan slruyorum birde rica edicem sapıkca cevaplar vermeyin?

Birde sadece kızlara sorucaktım ama neyse... şimdi ilk gece, gerdek gecesi kanama cok oluyor mu yani adet kanaması gibi mi kan geliyor bilmiyorum merak ediyorum ve açıkcası korkuyorum hiç kimseyle böyle bir sey yasamadım bu kanama olayı da onemli cunku bekareti gosteriyo bazılarında hiç kanama olmuyormus galiba. ya benimde oyle olursa diye kuruyorum kafamda insanın icine suphe dustumu bir kere dogrusunu inandıramazsın ki ya da nazılarında da çok oluyormus bilmiyorum.

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Zarına göre değişir kalınca zor delinebilir çok kanayabilir. Hiç kanamıyosa zarın geniştir kanamayabilir. Ama kanama çok olmuyo biraz acı verir sonra geçer ilişkiden sonra içe doğru akan kan olabilir oda yatağa alar zaten kalkarken falan sonra da lavaboda iice temizlersin ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kişiden kişiye değişir o kanama olup olmaması az veya çok olması tibben boyle karsindaki adam cahilce kan gelmezse eğer imkani yok inandiramazsin eğer biraz zeki biriyse beraber arastirir boyle olduğunu gösterirken. ya da karsindaki bu konuya çok takintiliysa bak bazilarinda kanama olmuyomus bende bundan korkuyorum istersen gidipbekaret testi yaptiralim dersin

0|0
    0|0
  • Rahat ol sikinti yapacak bise yok

0|0
    0|0
  • Az bir şey kanar sıkıntı yapma bu kadar.

0|0
    0|0
  • Bir rivayetlere göre 2 litre akıyomus, akan kanın yerine fisne suyu ic kan yapar

0|1
    0|0
  • penisin etrafını saran bir kan gelir hafif çarşafa akadabilir akmayadabilir.

0|0
    0|0
  • Kadından kadına değişir

0|0
    0|0
  • Bekaret kani adet kani gibi cok gelmez m. etme bisey olmaz

0|0
    0|0
  • Haydar hocaya sor

0|0
    0|0
  • merak etme sana güveniyorsa sıkıntı yok :)

0|0
    0|0
  • Büyüyünce geçer takma:)

0|0
    0|0
  • 3 damla kan bu kıxlık kanı
    Sonra adet görüyorsun

0|0
    0|2
  • Kisiden kisiye degisir. Birkac cay kasiği kafarda ilabilir birkac yemek kasigida ya da 1/3 cay bardagi olabilir. Kesin kanasin dersen jinekolaga git. Zara ufak bir dikis atip kanamasini sagliyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Normal şartlar altında abartılacak bir durum hiç değil. Çoğu kız anlamıyor bile. Fakat doğru yapmak çok önemli. Öncelikle aceleci olmaması lazım erkeğin. Kadının da iyice ıslanmış yani hazır olması lazım. Sonrasında eğer kızlık zarınız problem çıkartacak derecede kalın veya etli değilse o zevkle anlamazsınız bile acısını. Kendinize takıntı yapmayın bu tür şeyleri. Çok takıyorsan aç bak kızlık zarını biraz uğraşırsan ayna yardımıyla falan görürsün kendin de.

1|0
    0|0
  • nete gir öğren biz ilk gece yaşa yaşa öldük sanki

0|0
    0|0
    • Her haltı biliyosunuz yapıyosunuz simdi mi bilmiyo ayaklarına yatıyosunuz ters cevap verme karsın da saf yok da insan gibi soru sorduk dogru duzgun cevap verir gecersin tamam?

• zincirini mi koparttin sen sevimli kucu kucu seni aşıların tamammı senin bakire kopus seni

• Kızcağız bir şey merak edip deneyimi olanlara sormuş. Senin amacın ne ben onu bilemiyorum cevap verdikçe puan kazanma merakı da yaşına küçük geliyor. Senden her soruda çıkıyor. Şu kremden kullanıp faydasını gören var mı dersin "ben kullanmadım ne biliyim git doktora sor" diye azarlar. Şu ülkede/şehirde yaşayan var mı nasıl dersin "ben gitmedim netten aç bak" der. Yahu fikrin yoksa SUS. milleti ne azarlıyorsun. Bu söz sadece sana değil bu tarz konuşanların hepsine

Yükleniyor...