Evlenebilir miyim?

15 yaşında tacize uğradım saflığım nedeniyle ama tehditde var tabi o günden Beri psikolojim Alt üst kimseye güvenemiyorum görüştügüm kisilere bile nasil söylerim is ciddi olursa ne demem Gerek kesinlikle isteyerek olmadı evlenmekte istiyorum ama çok korkuyorum nolur bana fikir Verin aileme bile anlatamadim normal biri deģilim pek

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle böyle şerefsizler hadım edilmeli diyerekten benim bir arkadaşımında başına geldi ama şikayet etti buldu cezasını o da öyleydi senin gibi ama şimdi gayet mutlu özelden yaz istersen yardımcı olabilirim.

0|0
    0|0
    • Biraz gec kaldim sanki

• evet zamanında keşke çekinmeyip söyleseydin ama kesinlikle psikolojin için sağlam biriyle konuşup destek almalısın ;)

• Evet haklısın teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 14

• Taciz tecavuze ugramak senin sucun degil ve gunahinda olmaz ama keske ailene anlatsaydin durumu bu saatten sonra bir sey degisir mi bilemiyorum tabi soylesende ama seni mutlaka kabul eder buna emin olabilirsin sen hix bir sey saklama dogru ol yeter

1|0
    0|0
    • Cok tesekkur ederim aileme söylersem babam beni öldürür o yüzden yapamam

• Himm o zaman sende soyleme aslinda bu cok yanlis ama yapacak bir sey yok

• Şöyle sana kalmis paylaşmak istersen paylasirsin ama senin tarafından olan bisey var sana zorla bisi yapılmış istemeden bunda senin kabahatin yok çok zor bir durum allah yardimxin olsun

1|0
    0|0
  • kardeşim sen bilerek gidip cinsel ilişki yaşamamışsın ki tacize uğramışsın yani bilerek kızlığını bozdurmamışsın zorla bozmuşlar, evlenebilirsin korkma İnşallah ailen ve çevrendekiler senin suçsuz olduğunu anlarlar

1|0
    0|0
  • Doğru insanı bulduğunda bu takıntıdan kurtulacaksındır...

1|0
    0|0
  • pisologa bas vur derim o sana yol gösterir burada kimse sana yol gösteremez :(

1|0
    0|0
  • sen kaç yaşındasın şimdi?

0|0
    0|0
  • niye olay oldugunda anlatmadın ailene. o serefsizi yakalatsalardı. Psikolojinin bozuk oldugunu ailenle paylas, sebebini de psikikologunla paylas. evlilik konusunda hiç üzüntün şüphen olmasın elbette evlenirsin hiç sorun olmaz. şimdi birilerine güvenmiyorsun belki ama güveniceksin.. birilerine güvenmeden yasayamazsın. üzüldüm sana umarım düzelir bu durum...

0|0
    0|0
    • Cok tesekkur ederim ama aileme anlatamam bu olayı

• şu an kaç yaşındasın 18 19 mu?
    tacize mi tecavüze mi. seni anlayan sana anlayış göstereceğin biri ile evleneceğini varsayarsak sana güvenecek inanacaktır diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • 21 yaşındayım tecavüze uğradım ama zor gibi geliyo bana

• haklısın zor bir durum. Ama seni olduğun gibi kabul eden bir insan önemli senin için geçmişin ile yargılayan seni her zama nyarı yolda bırakmaya müsaittir.

• Evet bende bundan korkuyorum o yüzden güvenemiyorum

• taciz mi tecavüz mü?

0|0
    0|0
    • Tecavüz

• Böyle düşünme. Bunu ailen falan bilmeden sevdiğin kişiye fazla zaman geçmeden açıklarsın. Ayrıca git bir psikolga destek al.

• Teşekkürler

• nedn evlenmiyesin senin bir suçun yok. Ne kadr ileri gitti taciz Evlenince korkacak birşey yok ama. pisikolojik bitedavi alsaydın nasıl olurdu

0|0
    0|0
  • taciz mi tecavüz mü?

0|0
    0|0
  • erken daha

0|0
    0|0
  • Bakire değil misin yani?

0|0
    0|0
  • Yaşadıgın şeyi kendi rızanla yaşamadın, bundan meshul değilsin.
    Ne yasadıgını yüzeysel olarak anlatırsan, erkek olarak sana fikirlermi anlatayım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• seni seven her türlü kabul eder... etmek zorunda yani keyfi yere yapılmış bir şey değil sonuçta.

1|0
    0|0
  • kıyamam ya. kendine kızma hiçbir şekilde olanlar için. unut ve hayatına devam et. insanlara güven olmaz zaten o konuda sıkıntı yok.

1|0
    0|0
    • Evet iste korkuyorum da napıcam. bilmiyorum

• Taciz kotu bir sey ama ya tecavuz olsaydi? Destek al istersen baska turlu yenemezsin bunu. Kucukken yasayabiliyor her kiz berbat birsey hatta igrenc ama psikolojik destek ise yarar cok buyuk gecmis olsun

0|0
    0|0
  • Taciz derken ne yaşadın?

0|0
    0|0
    • Tecavüz dicektim bildigin ilişki yani

• Anladım. Yani psikolojik olarak atlatması zor bir durum tabi çünkü hissettiklerinle beraber anılar canlanıyor. Denemeden anlayamazsın ama evleneceğin kişiye kesinlikle bahset bence. Bahsetmezsen ve tam o esnada sinir krizi falan geçirirsen veya ona benzer bir olay nolduğunu anlamaması daha kötü olur.

• Yok anlatırım zaten

• Tacize uğramak senin suçun değil ki elbette seni seven biri karşına çıkarsa evlenip mutlu olabilirsin.

0|0
    0|0
  • bende küçük yaşta tecavüze uğradımm sıkma canını

0|0
    0|0
Yükleniyor...