Sitede intersex (hermafrodit) birey var mi cok merak ettim? Acaba olana soru sorsam rahatsiz olur mu?

Elbette cinsel yasamlarinj da merak ediyorum ama onun disinda aile sevgili genel olarak hayatlari nasil onu da merak ediyorum. Mesela giyim tarzlari nasil? Konusma tarzlari , sac kesimleri nasil? Tam olarak iki cinsiyetin ortasi gibiler mi yoksa bir taraflari daha mi baskin?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• merhaba :) ben varım?

1|0
    0|0
    • Selam memnun oldum:) sapik falan degilim sadece gercekten merak ettigim icin sordum. Farkli insanlarin hayatlarii ilgimi cekiyor, bu konudaki belgesel ve bilgi sayisi da oldukca az dolayisiyla bu grup icin nerdyse gizemliler diyebiliriz. Acaba sordugum seylerden cevap vermek istedin var mi?

• Sen de gizlisin ama😖

• .( evettt

Erkekler Ne Diyor 6

• Rahatsız olurlar sorma

0|0
    0|0
  • Sen paylaşınca inceledim..
    Lady Gaga da öylemiş sanırım.. :O

0|0
    0|0
  • One ak?

0|0
    0|0
  • hermafrodit videosu seyrettim fakat hiç birisi ile tanışma fırsatı bulamadım

0|0
    0|0
  • Soruya gore buda öyle bise

0|0
    0|0
  • ben varım ama ailem bilmiyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hormonal olarak bir tarafları daha baskın ve çoğunlukla kadın gibi hissediyorlar. Ucube olduklarını düşündükleri için neredeyse hayatlarının tamamını her hangi bir insana açmıyorlar cinsel organlarını. Ben bugüne kadar 2 tane gördüm. İkiside çocuk pipisi kadar Klitorisi olan bir kadın gibiydi fakat uyarıldığında normal penis gibi sertleşip büyüyorlar. Hormon tedavisi gördükçe Klitoris gittikçe küçülüyor ve eskisi kadar hassas olmuyor. Biraz ilgiliyim de bu konuya bana da çok ilginç geliyor ikisine birden sahip olmak ama aslında hissiyat olarak öyle hissetmiyorlar.

0|0
    0|0
    • İlgincmis penis ve klitorisleri ari ayri degil yani. Aslinda dusununce mantikli klitoris de zaten penis ucuyla benzer ozellikler tasiyor , hatta erkekler cinsiyet degistirme amelyati olurken , penis iceri dogru gomulerek dikiliyor ve disarida sadece penisin ucu birakiliyor

Yükleniyor...