Kızlar, nasıl yapacağız?

Sevgilim ile cinsel iliskiye giremiyoruz. Vajinası sanırım dar en ufak harekette çıkıyor. Bunun bir egzersizi falan yokmudur?

Güncellemeler:
Dar olduğu için tam temas kuramıyorum. Girmiyor. Hareket ettiğimde de içeriden çıkıveriyor.

0|0
4

En İyi Kız Görüşü

• "15 dakikada bir lavaboya gidiyor her seferinde özür diliyor" demişsin.
    Kız arkadaşının vajinismus problemi olabilir. Zaman bırakmakla olacak iş değil bunun tedavisi var.
    Olması gerektiği gibi ön sevişme yapıyor musunuz yoksa kızın bacaklarını ayırıp birden girmeye mi kalkıyorsun? Sen de bu konudaki stresini ona yansıttıkça kız kendisinde arıza var gibi hissedecek beceremiyorum korkusuna kapılacak. Bu konuda hiç aceleniz olmadığını, çözümleyeceğinizi, önemli olanın beraber mutlu olmak olduğunu anlat, sev okşa öp. Onun korkularını endişelerini bu konudaki düşüncelerini dinle. Saçma bulup kestirip atma

0|0
    0|0
    • Ön sevişmeyi oldukça uzun yapıyoruz. Rahat olsun diye de ilk oral yapıyorum. Dahada rahat davranırım o zaman. Saol

Kızlar Ne Diyor 3

• tam ereksiyon olamıyo musun? sert bir penis neden içerden birden çıkar ki dar olup zorlaman ona acının yanında zevkte verir bunu söylemelisin :))

0|0
    0|0
  • Anlamadım dar diyorsun cıkıyo diyorsun nasil oluyo

0|0
    0|0
    • Dar olduğu için tam temas kuramıyorum. Girmiyor. Hareket ettiğimde de içeriden çıkıveriyor.

• Krem sürmeyi denedinizmi

• Denedik. Çok fazla zevk alıyorum dayanamıyorum erken bosalıyorum bu sefer

• Nasıl çıkıyor?

0|0
    0|0
    • Tam giremiyorum, fazla zorladığımda canım acıyor. E hareket edince benimki çıkıyor iki saat tekrar uğraşıyoruz.

• Sorun kız arkadasinda gevşet onu kafasinda soru isaretleri mi var yoksa heycandan mi kasiyor öğren ve icini rahatlat sende yavas yavas gir milim milim

• Heyecanlanıyor olabilir. Sebebini bilmiyorum 15 dk da bir lavaboya gidiyor. Herseferinde ozurdileyip duruyor

Yükleniyor...