Vajinam çok Kaşınıyor?

Vajinam çok Kaşınıyor her ay 1 hafta mutlaka kaşınır yıkıyorum duşta alıyorum sabun şampuanlaada temizlemiyorum. napıcan

0|0
6|22

En İyi Kız Görüşü

• Canım bebe şampuanı kullan bir de travazol ya da travacort al sür etkisini görürsün :) g. olsun şimdiden

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Genital bölgeler için özel jeller var şampuan falan kullanılmaz

2|0
    0|0
    • Kullanmıyorum şampuan falan

• Teninde hassas olabilir bilemedim dolayısıyla dediğim şekilde jel al dene düzelmedi bir doktor a gözük bir alerji vs olmuş olabilir sen direk doktor a git bence sağlık bu yani şakaya gelmez

• Tamam teşekkür ederim

• senin kaşıntın bir hastalığın var olduğunu gösteriyor ve acil bir doktora görünmen gerek cinsel ilişkide hastalığı kapman için içine boşalması gerekmez bu hastalık erkeğin idrar yollarından kadına bulaşabilir.

1|0
    0|0
  • sabun ve şampuan kullanma vajinal bölgene , ya biz erkek halimizle solusyon kullanıyoruz , sizdeki bu deli cesareti

1|0
    0|0
    • Kullanmıyorum dedim zatenn

• dünya üzerinde 7 milyar nüfusun 5 milyarı açlıkla becelleşiyorken, haklısın senin vajina kaşıntın için iyi bir yorum olmuş

• Musty evet haklısın bütün bunları düşündüğün için hala burada vakit öldürüyorsun dmi sırf aç insanları düşündüğün için buradasın hatta sen yardımda topluyorsundur acaba kaç aç insanı doyurdunda burada saçma sapan davranıyorsun?

• ilişkiye girdin mi girdiysen adam boşaldı mı ya da zevk suyu akıttı mı? muhtemelen hastalık bulaştırmış sana. ya da hiç ilişkiye girmediysen enfeksiyon olabilir antibiyotik al ve doktora git

1|0
    0|0
    • Girdim ama hiç içime bırakmadı

• Bilip bilmeden yargılaman normal değil. Yazdığımı okursan akıntının içime gelmediğini söyledim.

• yazdığını okudum. ve kadın doğum uzmanı en yakın arkadaşım var onun ofisine çay içmeye gide gele neler neler öğrendim. sen hastasın yarın doktora git sonra bana evet hastaymışım dersin. ve ne kadar erken o kadar iyidir yoksa geç kalırsan vayy haline uğraş dur sonra

• kaşı o zaman

0|0
    1|0
  • Neyle aliyorsun ki orayi burada biri kepeklenme oluyor kasiniyor falan dedin bendede bahar donemlerjnde oluyor falan sabum sanpuan care degil ben kolanya bile kullandim oraya :(

1|0
    0|0
  • Başkası kaşısın #D

1|0
    1|0
  • temizliğine dikkat et

1|0
    0|0
  • İç çamaşırından kaynaklı olabilir

1|0
    0|0
  • kaşınıorsa azgınlıktandır sulanıorsa hele oval masturbasyon sart, ozelden yazarsan yardımcı olabılırım burdan bu kadar oluyor

0|0
    1|0
  • uyuycam ben

0|0
    1|0
  • söyle ona kaşınmasın

1|0
    1|0
  • doktora görün mantar olabilir

1|0
    0|0
  • Off ne pistir şimdi :(

0|0
    1|0
  • Kedidir o kediii

0|0
    1|0
  • Kası ozaman * k :D. d. fDSfs

0|0
    1|0
  • İcine sinek kacmistir abhshahdhsnjs

0|0
    1|0
  • Salatalık sok

0|0
    2|0
  • Killari kesersn sıkıntı kalmaz kıl yumagiyla dolanma

1|0
    1|0
  • Alerji ya da kildab dolayi veyahut da ter havasizlik

1|0
    0|0
  • Kızarıklık falan varsa bir doktora git derim. Mantar olabilir.

1|0
    0|0
  • kaşıyabilirim :D yardım etmeyi severim

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• jiletle alındığı için:S

1|0
    0|0
  • mantarsın :)) dr a gıtlemısın beraber oldugun erkeken gecmıstır

1|0
    0|0