Tecrübeli arkadaşlar bir bakın hele... ?

anal ilişki sirasinda... boşalacagimi anlayip içinden cikarken ilk fışkırış ( yani ilk damlalar ) kızin vajinasina siçrarsa...( yani bosalirken kisim kisim geliyo ya hahhh işte ilk kisim) kız da ustelik bakire ise... ve hemen gidip su yikamasina ragmen... hamile kalabilir mi? dalga grcmek yok lutfunuza siginiyorum...

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• biz şüphelendik ama olmadı, çok zor, çok korktuysanız test yapsın 2 lira bişi

0|1
    0|0
    • adeti beklemek en iyisi... sizin ki nasil oldu...

• hayırlısı

• zor olduğunu ben de biliyorum. ... bir halt yiyoruz sonra süphesi kaliyo iste...

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• Sen milletin lütfuna sığınacağına O'nun merhametine sığın;af dile. Zira ateşli bir yol bekliyor seni...

0|0
    0|0
    • biliyorum :(

• yapamayacagim asla bir daha zaten :(

• ben 5 vakit namazimda niyazimda kuranimdaydim noldu bana son 1 yilda anlamadim :(

• Sen anal dan kaç tane astalik geçiyo biliyonmu

0|0
    0|0
    • ne gibi

• hamilelik testi mi... adet dongusu beklemek en iyisi sanirim

• cinsel yollabulasan astaliklar testi aids testi ne hamileliği hamile olsa bile gider aldirisin aids olursan ozaman kotu

• %3 küçük bir ihtml sadece

0|0
    0|0
  • analdan yaparken akmaması için tam dibine boşal. kız 1-2 saat tuvalete gitmesin. böyle hamile kalması mümkün değil ya da zamanında çıkaracaksın. risk var belli olmuyor. birdaha dediğim 1. yolu uygula ya da zamanından önce çık. artık bu tecrübe olmuştur :)

0|0
    0|0
  • Bakirelik hamilelik için engel teşkil etmez
    Yıkamış ise bir şey olmaz
    Hamilelik oranı çok düşük ama imkansız değil o yüzden dikkatli olmakta fayda var.
    Yaramaz bir hücre yolunu bulursa dokuz ay sonra baba diye bağırır :)

0|0
    0|0
    • dogru haklisin... ama belki ilk damlalar... o da belki... oda degse degse ust dudaklara degmistir... ve hemen yikadi...

• Hamile kalmaz diyenler hayatında hiç yaşamamış bilgiye sahip olmayan kişiler. Cinsellik bilgisi farklıdır güzel kardeşim ihtimal var ama zayıf.
      Yıkamış ise sorun olmaz.
      Hamilelik basit değil yani içine boşalsan bile dönemi değilse hamilelik olmuyor. Fakat dönemi ise dediğin şekilde hatta ve hatta zevk suyu bile hamile bırakır çünkü zevk suyunda bile sperm hücresi olabilir.
      Anlattıklarına bakarak hamile değildir diyorum fakat daha da dikkat etmeni tavsiye ediyorum

• o şekilde hamile kalınmaz...

0|0
    0|0
Yükleniyor...