Homoseksüellik üzerine bir soru...

Homoseksüellik bazı çevrelerde kabul görürken, bazı çevrelerde yadırganır. Sizin bu konudaki düşüncenizi merak ediyorum.

Homoseksüel birisiyle ne kadar yakın olabilirsiniz? (Kendi cinsiyetinizden bir homoseksüelle demek istiyorum.)

(Açıklayıcı bir cevap bırakırsanız sevinirim. Baylardan da bayanlardan da cevap bekliyorum.)

• Homoseksüel bir insanla bırak konuşmayı, on adım yakınına yaklaşmam.
    0% (0)25% (2)7% (2)Oy Ver
  • Homoseksüel bir insanla mecbur olmadıkça konuşmam, ama özellikle uzaklaşmam.
    27% (6)50% (4)33% (10)Oy Ver
  • Homoseksüel bir insanla arkadaşlığım olabilir, ama yakın dostum olamaz.
    27% (6)25% (2)27% (8)Oy Ver
  • Homoseksüel bir insan benim en yakın dostum olabilir.
    36% (8)0% (0)27% (8)Oy Ver
  • (Ben homoseksüelim, dolayısıyla bu soruya objektif cevap veremem, ama cevaplara bakmak istiyorum.)
    10% (2)0% (0)6% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• benim böyle arkadaşım var ama özünde çok iyi bi insan.sevgiliside öyle.ve bu yüzden benim en yakına arkadaşım bile olabilir öyle birisi.sorun değil.sonuçta onlar tercih etmiyo.içlerinde bu var.eğer kendileri gibi davranamazlarsa asla mutlu olamazlar.onlar sadece cinsel açıdan değil duygusal açıdan da birbirlerine bağlılar. gerçi homoseksüellik farklı kendine bakan bir erkeğe öyle denir hergün saçını kuaföre yaptıran boyatan şık giyimli cix her türlü kremi olan bakımlı manikürünü pedikürünü yaptıran kılsız bir erkeğe böyle denir ama bizim toplumumuz tam olarak anlayamıyo bazı şeyleri bakımlı erkeğe böyle denir. tabi biz kıllı pasaklı erkeklere alıştığımız için herhalde öyle erkekler bi garip geliyo bize.

0|1
    0|0
    • "benim en yakına arkadaşım bile olabilir öyle birisi.sorun değil" --> Katılıyorum

(+1)

• yanii :) ben şahsen onların samimiyetine daha çok inanırım onlara daha çok güvenirim.çünkü onlar derin duyguları tatmış insanlar.bence bizden farklı olmaları onları özel bile kılıyo.anlayışlı ve sır saklamayı bilen insanlardır.çoğu insanda olmayan şeyler bunlar.

Kızlar Ne Diyor 7

• D şıkkı diyorum..ancak bugüne kadar (alenen söyleyen olmadı) hiç homoseksüel ya da lezbiyen bir arkadaşım olmadı.insanların cinsel tercihlerinden önce arkadaşım dostum diyebilmem için İNSAN demem yeterli..:)

1|2
    0|0
  • ben C diyorum arkadaşlık çok normal ama fazla dostluk onunla gezmek tozmak vakit geçirmek anlamına gelir, bu da çevresel olarak hoş karşılanmıyor...

0|1
    0|0
  • Kendi cinsine ilgi duyan birinin o cinsteki herkese ilgi duyacagi gibi bir sey dusunmek bence haksizlik olur.Sonucta ben her erkekten etkileniyor muyum,hayir...Olaya boyle bakmak gerek diye dusunuyorum.Insanlari bu sekilde kategorize etmek bence cok hatali.

0|1
    0|0
  • uzak durmayı tecih ederim.

0|1
    0|0
  • yani bisexuelmi ?olese olur tabikide

0|0
    0|0
  • genelde uzak dururm

0|0
    0|0
  • Homoseksüel bir insanla arkadaşlığım olabilir, ama yakın dostum olamaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• İyice tanımadan ısınabileceğimi sanmıyorum. Kabulleniyorum, bir miktar önyargım var ama değişmez değil kesinlikle...

0|0
    0|0
Yükleniyor...