Ozel bolgesini eldivenle alan varmi?

hic anlamiyorum bu isten ama iyi sonuc oldugunu soyleyenler var internette arastirdim pek birsey cikmadi herhangi bir eldiven oluyormu yani ve ameliyat eldiveni nasil o killari cekiyo anlamis degilim?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Evet ben kar eldivenleriyle alıyorum 🙊

0|0
    0|0
    • he bende deneyim kar eldiveni kesinlikle buyuk sonuc gosterir :))))

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben kaleci eldiveniyle alıyorum

2|0
    0|0
  • Bana biri yazmisti o kiz senmisin eldivenle al demisti şu an eldiveni aldim tuylerin buyumesini bekliyorum eldivenle alicagim

0|0
    0|0
  • nası oluyo biri açıklasın acayip merak ettim or yolar gibi mi yoluyosunuz o klları eldivenle yuh çok acır

0|0
    0|0
  • Jilete devam :)

0|0
    0|0
  • Cop muamelesi mi yapıyorsun oraya

0|0
    0|0
  • Biz erkeğiz jilet yeter

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Eczaneden doktor eldiveni alacaksın. Şu ellerinde var ya sürekli. ama şeffaflardan değil beyaz lastik gibi olanlardan

0|0
    0|0
    • anladim canim ama tuhafima gidiyor ya gercekten cekiyomu killari bildigmiz eldiven :/

• mesaj at :D

• oke geliyorum sana bir kac resimde gostercem hangisi dogrusu yardimci ol bir zahmet :D

• Bende ilk duyduğumda şaşırmıştım :) Ayrıca acıyı da azaltıyor

0|0
    0|0
    • Kim demis onu be takimlarimi sokecektibagdadan sonra ikimci aci veren sey eldiven

• Bimde satılanlardan al pudralı

0|0
    0|0
    • yurtdisindayim canim oyzuden merak ettim :(n

• Pudrali hemşire eldiveni ile alınıyor

0|0
    0|0
  • Tatlım inan bana epilasyon aletinden çok daha faydalı ve ağdadanda, hemşire eldivenleri oluyor, ince beyaz onlarla alınıyor, cildi tahriş etmiyor, sarkma yapmıyor ve geç çıkıyor, ayrıca da zamanla çok azalıyor... :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...