Prezervatif yırtıldı! Hamile kalırsam?!

anında sabunla yıkadim. şirkeyle sildim. pzrteside norlevo almama gerek var mı? yoksa garantiliyim mi?

Güncellemeler:
norlevo kullandıkça etkisi azalıo dıe bılıorum. doğrumu?
kucuk denizler öldüüüü:d

0|0
7|27

En İyi Erkek Görüşü

• Kötü olmuş, üzüldüm senin için arkadaşım. Keske sevgilinin içine yani vajinana boşalmasına izin vermeseydin, oral yapsaydınız ya da göğüslerine boşalsaydı... Artık yapacak birşey yok ama öyle hemen hamile kalınmaz, bir çiftleşmede 200 milyon kadar sperm salınır ve bunların çoğu yumurtaya ulaşıncaya kadar ölür ki bunardan sadece biri yumurtayı döller. Hem ilk boşalmada sperm sayısı olsa bile genel olarak hareketlilik düşüktür, bir hafta içinde iki üç kez ilişkiye girersen hamile kalırsın...

0|1
    0|0
    • yani evet evlenenler ne kadar ugraşıor hamıle kamak için hem norlevo alcam

• hmm baya varmış sizingi benim 2 yıl oldu. Doğaldır ama birdahakine dışına boşalır artık.

Erkekler Ne Diyor 26

• ilk 24 saat içinde alman gerek diye biliyorum. ikinci gün etkiisi %95 ten %80 e düşüyor...asdsadasd...üçüncü gün ise %48 , 50nin altına düşüyor. azıcık ders çalış...sadasdasd

0|0
    0|0
  • Adet gününe kaç gün vardı?

0|0
    0|0
  • soğanla da dezenfekte etseydin :)

2|1
    0|0
  • Ne olur ne olmaz norlevo al. Ne kadar erken alırsan etkisi o kadar artar. Bir de dandik prezervatif ve su bazlı olmayan kayganlaştırıcı vs. kullanmayın.

0|0
    0|0
  • limonla da yika garanti olsun

2|2
    0|0
  • Sabunla yıkayıp sirkeyle mi sildin. Bunlar ne işe yarayacakki.

0|0
    0|0
  • hemen nöbetçi eczane bulup hamilemisin değilmisin öğrenmen gerek. Sonuç itibariyle biz ne desek boş..

0|0
    0|0
  • 1 içine boşaldımı? boşalmadıysa sorun yok.

2 boşaldıysa içine kaçtımı kaçmadımı senin bilmen lazım.

3 adet olmana ne kadar var ve ya en son ne zaman oldun.

0|0
    0|0
  • ne sabunu, ne sirkesi.. yok bi de cila çekseydin

2|1
    0|0
  • sizin gibileri gördükçe iyiki sevgilim bir hemşire diyorum hemde çok tecrübeli bi hemşire :D bi kere bile prezervatif kullanmadık yüzlerce kes seks yaptık hepte içine boşaldım ama o elli tane yöntem biliyo hep temizledi etti bişi olmadı siz acemiler eminimki anne baba olursunuz :=)) allah analı babalı büyütsün :D

0|0
    1|1
    • sorsana sevglıne ne yapıo

• gülme o zmn

• Norlevoyu ne kadar erken alırsan etkisi artıyor.

İlk 12 saatte yüzde 80-90 arasında etkili.

Sirke kullanmisin icin rahat yani...:(

0|0
    0|0
  • bu işin garantisi yok,1m erkeklik sıvısında 60 milyon canlı sperm hücresi vardır,ve gözle göremediğimiz bir halde sürekli hedef arar gibi hareket halindelerdir!yani herşey olabilir!belkide kimisi evine varmıştır,üzgünüm.

0|0
    0|0
  • çin prezervatifi kullanıosunuz napıosunuzz

0|0
    0|0
  • Her işte bir hayır vardır <3

0|0
    0|0
  • ilahi sana kız

limonla aspirin i duydum da

sirkeyi ilk kez duyuyorum

ülkemize uygun çözümler.yurdum insanı işte...

...

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun.. Çocuk olursa aldırmayın sakııınn

0|1
    0|0
  • Vanish Kosla Sıvı kullansaydın keşke..

0|0
    0|0
  • bide üzerine alçı çekseydın

0|0
    0|0
  • yaşasın kötülük haaa:P

0|0
    0|0
  • garantile bence ne olur ne olmaz

0|0
    0|0
  • Bugün norlevo al.Ayrıca bir dahakine limon suyu da kullan.

0|0
    0|0
  • Biz ilişkiye prezervatifsiz girdik içine boşaldım korktu gitti yıkadı güzelce yanımda norlevo ile gelmiştim 3 saat sonra içti birisini diğerini de 10 saat sonra içti hamilelik yok. 4-5 ay geçti üzerinden bu olayın. Sende yarını beklemeden bugün al kullan ilk 24 saat çok etkili oluyor.

0|0
    0|0
    • kullandm zaten bu sabah:D

• tamam. bide kullandıkça etkısı azalıo mu azalmıo mu

• o hapı kullandıkça etkisi azalıyor mu bilmiyorum ama ilişkiye girdikçe hamile kalma oranınız artıyor ondan eminim.

• hamile kalma ıhtımalın var tabıkı bazen ıstemedıgın seyler olur ıstesen olmaz bırde önemlı olan en son ne zamn regl oldun norlevonun etkısı kullandıkca azalmaz her seferınde aynı etkıyı gosterır

0|0
    0|0
  • Biraz paranıza kıyın kaliteli takılın sorun çözülür.Madem bu işi yapıyorsunuz çok kaliteli condomlar var onlardan kullanın yırtılmaz.Hadi selametle kalınnn

0|0
    0|0
  • Durumun kötü istediğin kadar sabunla gene fark etmez ... spermler çok hızlı hareket eder

0|0
    0|0
  • içine boşaldımı geldimi içine bi haydar dümen hocam yaz

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• neyi sabunla yıkadın sirkeyle sildinn yanlış anlamayı umuorummm:)) çamaşır suyu kesin çözüm diye duymuştum :)))))

1|3
    0|0
  • ilacı alman gerekir ve ayrıca saçma sapan seylerle silmişşın vucudun bakteri dengesini bozup muhtemelen mantar olacaksın birde şu norlevo yumartalıklarınızı ve hormonel dengenızı mahvediyor sık sık kullanıp durmayın emin ol yasaklanması gerekecek kadar zararlı bir ilaç

0|0
    0|0
    • valla sonra benm gbiler çocuk dıfurur yasaklansa:d ilaç alsm kesın çözüm olr mu ablacım

• evet alma sansın varsa bugun al pazartesı ilacın tesiri azalır.dikkat et birde öyle seylerle silme birdaha :)

• hayırlı olsun, kürtaj düşünüyo musunuz?

1|2
    0|0
  • Sabun-sirke-pazartesi norlevo= Cahil sevişkenler...

İşiniz zor

0|3
    0|0
    • :D:D: ne yapcağımız hakkında fikrin varmı:d tecrubelı değilim napayım:d

• Sirkeyle norlevoyu hemen yutuyorsun daha sonrada sabunla yıkıyorsun...Bir daha da dikkatli oluyorsun...

Norlevoyu olabildiğince erken iç...

• Yarın git hemen nöbetçi eczane vardır yani pazartesiyi ne bekliyosun norlevo al

0|1
    0|0
  • kızım sana giren girmiş daha neyi çıkarıyorsun bu yaşlarda butür bok...ları yersen sana hak olmuş bu git babana dede olucaksın de :D

2|4
    2|0
  • sperimleri öldürüyormuş yazmıssın böcekmi zehirliyorsun alla alla :D

5|6
    0|0
Yükleniyor...