Biri yardim etsin bilmiyorum ben?

1 haftadir evliyim esimle iliskiye girdim gusul abdesti almam gerek nasil alicam biri anlatirmi lutfen esime sormamiyorum utaniyorum

0|0
5|17

En İyi Kız Görüşü

• Banyonu yap ilk olarak yikan daha sonra İlk olarak önemli bölgeyi yikiyorsun sonra normal abdest aliyorsun daha sonra maşrafsya su doldurup agzina su alip sag omuzuna sol omuzuna başina döküp 3er kez dokuz defa dökerek daha sonra 3kez göbek deliğine daha sonra kalan suyu iki ayagina dök Cıkk umarim anlatmışimdirrr :)

1|0
    0|0
    • 3 er kez 9defa ne

• Maşrafaya suyu doldurdun ya agzina su alll avucunla) sonra önce sağ omuzuna su dök ovala sonra basina daha sonra soluna bir bir bir 3er kez tekrarla 3sag omuza 3başa 3sol omuzaa tmmm

Erkekler Ne Diyor 17

Kızlar Ne Diyor 4

• Ağzını (gargara yapacak şekilde)
    Burnunu (genzin yanacak şekilde) su verip çalkalayacak ve sümküreceksin.

Sonrasında vücüdundan hiçbir su değmemiş nokta bırakmayacak şekilde yıkanacaksın. Küpe deliklerin varsa suyu altında o deliklere küpeni sokup çıkartman gerekir. O deliklerde vücudun dışından sayılıyor çünkü.

0|0
    0|0
  • l*n YUH SANA ADETİN GEÇİNCE NASIL ALIYODUN? BU GÜNE KADAR GUSÜLSÜZ MÜ GEZDİN.
    İĞRENÇSİN...

1|1
    0|0
  • kaç yasındasın?

0|0
    0|0
    • 18 yasm

• evlenmek için cok erken ama neyse alıştık bu tablolara sen en iyisi uygulamalı olarak youtube dan izle burdan daha iyi anlatılıyor orda :)

• Bunu bilmeden niye evlendin a akılsız

0|1
    0|0
    • Sanane

• Ya ondan sonra boyle ml gbi sorular sorarsn trol kfa seni

Yükleniyor...