Fular erkekte nasıl duruyor?

Siz sokakta 19-25 yaşlarında fularlı bir adam görseniz atkı gibi dolamayıp yaka altından bağlamış içinizden ne derdiniz a.karizmatik b.gay c.klasik d.diğer ban takmıyorum ama ilerde tepkinize göre takabilirim.

Güncellemeler:
fular takmak için bi 20 sene daha beklesem iyi olucak

0|0
23|11

En İyi Erkek Görüşü

• tak bence hos olur diger kırolardan bi farkın olur

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• renkli cafcaflı fular takan erkekler zaten itici duruyor. ancak spor tarzda toprak, gri, pastel tonlarda ya da siyah renkte şallar, atkılar erkekte çok hoş duruyor. misal:

link

link

link

link

1|2
    0|0
    • yav ben yaka altından diyorum sen atkı gösteriyorsun atkı gibi benim bi arkadaş kız düşürmek için entel ayağana takıyo onu, ben al paçino gibi yakanın altından demek istiyorum

• hoş durabilir pastel tonda olunca. neon renklerden kaçın.

• Nuri Alçomsu , Hıncal Uluçumsu ...

1|1
    0|0
  • link böyle çok hoş bence

1|0
    0|0
  • Azizim der bunlar genelde.

1|1
    0|0
  • cok iticii hatta iticinin iticisi denilebilir!

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • bence kişiden kişiye değişir yanı hersey herkese yakısmaz evet bazılarında cok karızmatık durur bazılarında cok sırıtır adamın hakkında farklı bısı dusunursun sahsen benım esıme yakısıyor takmasını ıstıyorum bazen ...

0|0
    0|0
  • sana fulari yaka altindan en az bes sekilde baglayabilirim. yani dedigin seyi anlamam acisindan bir link vermen lazim.

bunun disinda fular cilgini bir insanim. say deseniz sayamayacak kadar fularim vardir. spor, klasik, ince uzun, kare seklinde, yapildigi malzeme vs. hepsi onemli yani. fular dedigimde tek bir sey aklima gelmiyor. dolayisiyla ornek almaliyim.

0|0
    0|0
  • takma pek hoş olmuyor.. atkı güzel duruyor karizmatik bir hava katıyor ama fular veya ince atkılar biraz gay havası katıyor..

0|0
    0|0
  • mağzalarda düzgün kıyafet üzerine cansız mankenlere takmışlar kırmızı fular bile süper durmuş. bence ordaki komine ile süper duruyor daha elit metroseksüel gözüküyor

0|0
    0|0
  • hayır ya erkekte gercekten hıc hos degıl.erkek dedıgın daha rahat spor olur.boyle tıp gorunce sokak degıstırırım:

0|0
    0|0
  • İğrenç duruyor. Beğenmiyorum ben.

0|0
    0|0
  • ben hiç beğenmiyorum. fular kadında güzel duruo. karizmtik olduklarını sanıolarsa yanılıolar. hiç ilgimi çekmior.

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum ben

0|0
    0|0
  • ben pek yakıştıramıyorum erkeklere fuları ama renk biçim olarak yakışıyorsa problem yoktur

0|0
    0|0
  • çok kadınsı duruyor

cinsiyet degiştirmek istiyosan bişey diyemem hani :))

0|0
    0|0
  • tarzım değill:))

0|0
    0|0
  • Hic sevmem,aksine itici gelir :))

0|0
    0|0
  • Travesti

;(((((;(;(

0|0
    0|0
  • entel :) duruyor sanki:)

0|0
    0|0
  • so gay :(8

cihangir'dekiler bile hala takiyor mu merak ediyore

0|0
    0|0
  • her kıyafetin üzerine aynı fuları takmasın rıca ediyorum.

0|0
    0|0
  • b cevabım kısaymış tekrar b

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• fular mı...yeniyor mu?...asdasdasd

0|0
    0|1
  • daha çok ilerleyen yaşlarda olabilir. bu yaşlarda ne gereği var.

0|1
    0|0
  • Fular takma atkı tak.Ama sen kralsın adamım ben de Türkçüyüm aynı zamanda tatarım dostum.

0|1
    0|0
  • gay gıbı top gıbı totoş gıbı duruyor..

0|0
    0|0
  • efemine bir görüntü

0|0
    0|0
  • So gay :(8

0|0
    0|0
  • Tepkınıze göre nedir cocuk :D Alcaksın bıtane yada almadan git lcw ye tak aynada bak.Kız arkadasınla gıt veya ona sor.Böyle aptalca seyler söylemeyın.

0|0
    0|0
  • 25 üstü takamıyormuymuş. vah vah

0|0
    0|0
  • boğazlı kazak giy boşver fuları..

0|0
    0|0
  • sevmediğim işler bunlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...