Neden bu bakire olamayan hatunların hepsinin de başından talihsiz bi kaza geçiyo anlamış değilim

Yav arkadaş biri de çıkıp ben kendi isteğimle çatır çutur seviştim desin :D hadi bakalım kimin ki kaza kimin ki çatır çutur :D

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• Benim basimdan bir suru olay gecti 4 yaslarindayken kacirildim koylu bir cocuk tarafindan tek hatirladigim kulodunu cikartip yurudugu bu yolda herkes kulotsuz yurur diye, oylece beni yurutup koyune getirdi ve bu kiz kaybolmus dedi. Koyluler beni geri goturdu.

17 yaslarindayken erkek bisikletinden dustum bayir asagi inerken bacak boyum yetismedigi icin bacaklarimin arasina girdi resmen bisiklet baya da bir kanadi cok acidi. 1Annem cok sinirlendi kendi capinda muayne edip bisiklet surmeyi yasakladi.

Yolda yururken gunduz vakti insaat iscilerinin cinsel organlarini salladiklarini hatirliyorum.

Butun hayatim boyunca erkeklerin sozlu tacizine ugradim. Sarisindim cunku. Oyle acik secik kiyafetler giydigimde yoktu. Ortaokulda servis beklerdim Rus sanarlardi beni Rusca konusmaya calisirlardi. Ben Turkum diye aglamaya baslardim.

Universiteyken de gizli bir sapigim vardi surekli fantazilerini yazan benle ilgili igrenc fotolar yollayan. Sonradan da cok yakinimda bana kardesimsin ayagi yapan biri oldugunu ogrendim. Bir aksam ogrenci evime elimdeki posetleri tasima bahanesiyle gelmisti. AKsam 5,6 saatlerce oturdu gitmedi bir de niye pijamalarini giymiyorsun dedi bana, Ev arkadaslarimla erkek arkadasi vardi Allahtan. Gider misin gec oldu diye kovdum cocugu. Sapigin tekiydi gunlerce okula birileri birakip aldi.

Beni takip edip yolumu kesen konusmaya calisanlar yuzunden kick boxa gittim. Tek basima yurumeye korkuyordum cunku. Istanbula tasindigimda hava karardiktan sora surekli taksiye bindim karsiya bile gececeksem o parayi odedim. Sapik Turk erkekleri beni canimdan bezdirdi.

4 yildir Amerikadayim burda da tanidigim butun sapiklar Turkler, zenciler bile sadece laf atiyor ama Turk erkekleri acsiniz ve sapiksiniz ve igrencisiniz.

Gecen yil Turkiyeye geldim oglen vakti benu turist sanip yatmak istedigini soyleyen cocugu dovdum. Daha once de taksimde oyle birini dovmustum. Amerikada Turk bir cocuk resmen beni zorladi kendimi zor kurtardim. Cocugu polise vercektim ama vizem sorun cikar diye bir sey yapmadim zaten cok az Turk var. Ismim karismasin diye.

2 hafta once yine bisiklete bindim cok acidi filan. Doktora gittim halen seninki sapasaglam dedi kadin. O kadar badereler atlattim ki :D Ben hala bakireysem bu is o kadar da isteksiz olabilecek bir sey degil sanirsam. Cunku cidden acilmiyor yani sen istemezsen kaslar gevsemiyor.

Ama tecavuz igrenc. Erkeklerden ozellikle penisten igreniyorum. Halen bakire olmam bir seyi degistirmiyor. Erkek arkadasim olmasina ragmen sex benim icin igrenc. Erkek arkadasim ilk kez Turk degil ve beni ilk kez bir erkek sevismeye zorlamiyor ya da sevismiyorum diye terk etmiyor. Bir kiza sen bakire misin degil misin kaza mi gecti v.s. diye sorabilecek son kisiler Turk erkekleri. Istedim de yaptim dese ne olacak ki kiz bu sefer de o* diyeceksiniz. Iki yuzlusunuz zaten. Her sekilde igrencsiniz ve hepsini hak ediyorsunuz. Sen istedigin kadar kizi yataga atinca oluyor ama. Senin namusun yok mu koruyacak.

4|2
    0|1
    • bende bir türk erkeğiyim ve haklısın gerçekten çok pis erkeklerimiz var ama herkesde aynı değildir umarım bunu unutmazsın hoşçakal mutlu olman dileğiyle

• arkadaşım öncelikle başından geçenler için üzüldüm gerçekten. ama ben bütün kızlar yalan söylüyo demedim. elbette bazılarının ki kazadır ve ben saygı duyuyorum. allah yardımcıları olsun. ama bütün türk erkekleri öyle değil emin olabilirsin. benim değinmek istediğim bakire olduğu halde bi erkekle çıplak yatağa giren kızlara . sonra da bi hata oldu diyolar . hayır efendim bu bir hata değil. bimem anlatabildim mi .

• Üzülerek yazdıklarınıza katılıyorum...

Kızlar Ne Diyor 5

• şahsen evliyim ve hayatımdakı ılk erkek esım oldu ve oyle yalanlar uydurmak zorunda da kalmadım

elbet herkes yalan soylemıyordur ama herkezınde basından talıhsız bır kaza gecmemıstır heralde...

2|8
    0|0
  • catir cutur sevistim diyen elbette vardir. fakat bu yaptigin soylem basindan bu tarz bir olay gecmis insanlari zan altinda birakmaktan baska bir sey degildir. tecavuze ugrayan kadini anlamak aslinda cok basittir. ufak sorularla bu cozulebilir. bunun icin tecavuze ugrayan insanlarin psikolojisini bilmek lazim elbette. bu konuda kac kisi bilgili? bisiklet mevzunu yutan artik yok. ya da diger seyleri. fakat tecavuz gercek bir olaydir. gercek olaylari kanitka cozersin. her insan, sucu ispat edilene kadar sucsuzdur. kapis?

bakire olamayan derken nasil bir ayrimciliga gittigininnde farkindayim.

1|1
    0|1
    • bakire olamayan deği bakire olmayan demek istedim ama yanlış yazmışım. ben tecavüze uğrayan veya gerçekten kaza olanlara bişey demiyorum. allah yardımcıları olsun çok kötü bi durum. ben kendi isteğiyle yatıp yok efendim bi hataydı diyenlere dikkat çekmek istedim. kız bakire ama bi erkekle çıplak yatağa giriyo. sonra da hata oldu. hayır efendim bu hata değil.ayrıca kimseyi de rencide etmek istemedim. herkese de saygı duyuyorum ok .

• hepsi demeseydin elestirmez. desteklerdim. arada fark var. ayni bakire olamayanla, bakire olmayan gibi. tek harf bile neler degistiriyor :-).

• ya soruda belki bunu belirtmedim ama yorumlarıma bakarsan hepsini buna dahil etmediğimi anlarsın pampiş :D

• Muhakkak oyledir deseydin.

0|1
    0|0
  • okadar cokk şerefsiz erkek varken bu hadiseleri normal buluyorum. benimde başıma hadise geldi. he gelmeseydide gercekten sevdigim biri olsaydı bakirelik takıntısı yapmazdım. gider verirdim

1|4
    3|8
    • her şeyi de erkeklere maal ediyorsunuz. yaf ben kaç kızı yatakta bırakıp gittim bakire olduğunu anlayınca.bi kızın kendisini koruması lazım tamam mı. bakire bi kız bi erkekle çıplak olarak nasıl bi yatağa girer ya . başıma çok geldi ama allahıma şükürler olsun şimdiye kadar kimseyi bozmadım bozmak da nasip olmasın. ama bi erkekle çıplak yatağpa giren kız da demesin bi kazaydı yok erkek şerefsizdi. kız kendini koruyacak kız .

• Bakire kiz eger bekaretine onem veriyorsa tabiki de tanimadigi adamla ilk gunden yataga girmez. Bakire olmasa bile ne sacma sey bir suru hastalik neyim var. Ama iki taraf icin de gecerli erkek de kendini koruyacak, tasiyici olursa kendi karisini da cocugunu da tehlikeye atma hakki yok yani...

• dürüstlük, vicdan ölçütleriyle alakalı, gerçekleri söylemeleri.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• türkiyede 3 grup kız vardır 1 bana evlenmeden kimse dokunamaz diyen rahibe grub 2 sele kıcına girenek kadar bisiklet süren grup 3 tecavüzcü eski sevgili maduru grup. :))))))) bu üçüncü grupta bi yalan daha var valla sonra bidaha olmadı sen ikincisin :)))

1|0
    0|0
    • ne tesadüf bakire olmayanlar dediğin gibi o talihsiz geceden sonra kimseyle sevişmedim der :D elbette sevişmeyen vardır ama % 1 i :D

• :D:D arsızca ama haklı. Beni yoldan çıkar ondan sonra kazaydı. Peki canım peki güzelim.

0|1
    0|0
  • ne demelerini istiosun? "evet çok güzeldi o gün, hayatımda hiç yaşamaadım, hiçte pişman değilim mi" demesini bekliodun ^:^

0|0
    0|0
    • güzelliği çirkinliği beni ilgilendirmez . doğruyu söylesin yeter .

• onların hepsi ayak yalan dolan :) inanma gardaş butun kadınların ortak ve komik yalanı

zorla oldu tecavüz oldu vs çok duydm bunları ama altımda çatır çutur işi biliyodu :)

0|0
    0|0
    • bazıları kaza gerçekten . ama çoğu çatur çutur :D

• Tecavüzle kızlığını kaybeden arkadaşlarım oldu. Ama buna sebebiyet veren hemcinslerimin yüzüne ne kadar tükürsek az.

0|0
    0|0
  • sana ne olm kaza tecavüz veya istekle de sana ne milletin bi tarafına kapak olmayamı niyetlisin

2|0
    1|0
    • kes lan sesini . kime olum diyon sen. adam gibi yorum yapacaksan yap. yoksa yol al.

• ay kazara yiyiştim mi diyorlar:D

0|0
    0|0
  • hahahaha sesli güldüm süpermiş soru 5yıldız:D

0|0
    0|0
  • yakında çok ünlü bir jiogolo olabilirim iyi para kaldırırım :) dedim ya bedenim ve ruhum kiralık

0|0
    0|0
  • Evlilik hayali kurdum en başta bakire olmadığını söylerek dürüst davrandı ama yuh lan bi o kadarda yalan söylemiş varın siz düşünün.

0|0
    0|0
    • aslında dürüt davranıp ilk başta onu söylemesi lazım ama bu defa da kullanılmaktan korkuyorlar. allah yardım etsin ne diyeyim. işte bunun için en iyisi evliliği beklemek

Yükleniyor...