Boy abdesti konusunda bilgili olanlar?

Arkadaslar Gusül abdesti alicam ama penis etrafindaki killar asiri uzun , abdesti alip sonra kesmeyi dusunuyorum killari ama haftasonuna kadar ev bos olmaz +( sakal biyik ense icin olan makineyle kesiyorum tahris yapmiyor diye , her turlu jilet cok canimi yakiyor ) haftasonuda ev bos olabilir... Yani bugun abdesti alsam , haftasonuda kessem killari, aldigim boy abdesti kabul olur mu ki? Bilgili olan kardeslerim yardim ederseniz sevinirim.. :(

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Başka bir yardımda bulunuyum derby nin galiba korumalı jiletleri oluyo onlardan kullan

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Cok fazla yikaman gerekli yani her tarafina du gecmesi gerekli eger su teninin her tarafina degicekse evet ama bu benim kanim kesin emin degilim ve kesmeni oneririm bir an once

0|2
    0|1
  • Zaten abdest aldıktan sonra kesmek gerekiyomuş.

0|0
    0|0
  • Heyt bee😶😶

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Yahu dostum kızmada ben sırf temiz olsun hatta zıcdığım pok yıkadığım halde dötümde kalmasın diye oradaki kıllarıda kesiyorum 😉 neyse bence tuvalettede kesebilirsin evdeki lavaboda kesmen zaten yanlış

1|0
    0|0
  • cünüpken sakın kesme boy abdesti aldıktan sonra kes kabul olur ama o kdar uzatmasan iyi edersin temizliği de zor olur

1|0
    0|0
    • Yok ya abdestten sonra kesicem, bayada ugrasicam temizlerken ama abdestten 6 gun sonra killari kessem sorun olurmuki :(

• Onceden bir kac arkadasa daha sormustum burada ve cunupken kesilen killarin cunup olarak senden ayrildigi icin mekruhmus sanirim

• evet aynen öyle tabiki

• Ne kılmış arkadaş kesmek için evin boşalmasını bekliyorsun. Rapunzele mi çevirdin ufaklığı?

1|1
    0|0
  • arpa boyunu geçen avret yeri kılları mekruhtur namaz bile kılınmaz

0|0
    0|0
  • Suyun deriye gelmesi önemli, oluyorsa sıkıntı yok.

0|0
    0|0
    • Yok o sorun degil bayagi su dokucem temizlige dikkat edicem ama merak ettigim banyodan hemen sonra yerine 5 - 6 gun sonra kessem yanlis olur mu

• Aslında hiç uzun olmaması lazım, yanlış olur ancak senin de olanağın olmayacakmış.

• Napalim vakit olmuyor ki hep evin bosalmasini bekliyorum

• Banyo için olan jiletlerden kullan tahriş etmez makine için olmaz bu iş

0|0
    0|0
Yükleniyor...