Masturbasyondan sonraki penisimdeki aci?

Masturbasyon yapiyorum. Bosalirken sariya yakin sivi geliyor ve penisimde yanma oluyor. Antidepresan kullaniyorum acaba bundan midir ne yapmaliyim?


0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

  • İltahaplanma var gibi derdim normalde ama... Ben anti depresan kullanırken sperm kıvamı değişiodu, sarımtırak ve kıvamsız su gibi geliodu. ondan olabilir:S

    0|0
    0|0
    • Sadece oyle gelse sorun yok ama yanma beni sogutuyor resmen

    • Sarımtrak akıntı iltihaplanma, kırmızı ya da toprak tonları kanama riski derler hep. bence bir doktora görün. hem sarı hemde yanma oluosa dikkat etmek lazım

    • Saol bir doktora soyleyim bari umarim bir care bulur

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 3

  • Vazelin kullan kuru kuruya yapma.

    0|0
    0|0
  • İldçların etkisi olabilir dostum da acı için bişey diyemiyeceğim

    0|0
    0|0
    • Ilactan once olmuyodu iste aci ilactan oluyo sanirim

  • Aci varsa iltihaptir dr. ya git

    0|0
    0|0
Yükleniyor...