Erkekler kadınlar siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Ceyhun İrgil isminde bir Göğüs hastalıkları uzman doktoru "Meme sadece süt vermek için yaratılmış bir organdır. Üstündeki deriyi kaldır at içi kuyruk yağı dolu. Koyunun kuyruğundaki neyse kadının da göğsündeki o. Bu organın abartıldığı kadar değerli bir organ olmadığını görüyoruz. Erkekler için cinsellik sembolü bir organ gibi görülmemeli işlevi bu kadar basittir. Eğer yuvarlak değil de kare yada dikdörtgen olaydı bu kadar erkekler ilgi göstermeyecekti. Çok yanlış ve hatalıdir cezbedici bir organ olarak görmek..." gibi açıklamalar yapmış. Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• bu bahsettiğin adama acıyorum. o adam bir göğüs hastalıkları uzmanı olarak kesip biçip içine baktığından onun için cinsel bir cazibesinin kalması beklenemez zaten. ama süt vermek dışında bir işlevi yok demiş. zaten hem kadınlar hem de erkeklere, karşı cinste çekici gelen şeyler aslında ne kadar işlevsel olduklarına bağlı olarak çekici gelirler. biz farketmeyiz ama doğamız bu olayı ayarlamak üzere çekici buluyor. atıyorum kalçanın geniş yuvarlak hatlı olması da doğurganlıkla ilgilidir ve bize güzel ve cazip gelir. zaten en başa dönecek olursak cinsellik de üreme fonksiyonunun kullanılması demektir. üreme işlevini yerine getirir. yani adamın bakış açısıyla hayatımızdaki bütün güzellikleri öldürebiliriz.

1|0
    0|0
    • Eğer meme süt vermek dışında işe yaramıyor diye küçük göreceksek herhalde daha aşağılık bir organ olarak popoyu görmek gerekir.

• dudaklar ağzımızdaki salyaların akmasını önlemek için, burun sümük akıtmak için, eller kıçımızı yıkamak için, saçlar öyle boş boş süpürge olarak... diye gider bu mantıkla.

Erkekler Ne Diyor 7

• uzman daha o hele bir doçent filan olsun da aklı başına gelir.

madem öyle erkeklerin niye memesi var? bizde süt vermek için kullanacaktık da avcılık yaparken küçüldü sütümüz mü gelmez oldu?

ayrıca adamın dindar ve müteaasıp birisi olduğu gözümden kaçmadı, meseleye inanç yönüyle bakmış.

son olarak meme var meme var diyoruz...

1|0
    0|0
    • Ki bir organı işlevi ve içeriğine bakarak aşağılık göreceksek herhalde en aşağılık organlar kalça, peniis ve vajina olurdu ki zaten içeriği saf yağ dolu değil süt keseleri, kas ve sinir dokusu da var her organda olduğu kadar hemen hemen.

• ahaha... zaten göğüs kanseri olunca kadınlar meme aldırmak istemiyorlar diye sinirlenip bu demeci vermiş. Hani ne işe yarıyor atın gitsin demek istemiş yani :D :D

• iki gözde fazla insana birisine birşey olsa neden kurtarıyorlar, böbrekte öyle at gitsin bir daha var...

hatta yaşını başını almış erkeklerde iktidar peşinde koşmasın, vigara kullanmasın işlevi uzatmak için kalp krizi riskini hiçe sayıyorlar. (tam karşılığı değil ama düz mantığa düz mantık örnek gider bazen.)

• Çok abartılmamalı dediği gibi göğüsler.Takıntı yapıyor bazıları küçük diye.

0|0
    0|0
    • Göğüsler küçük diye takıntı yapmak ayrı bir şey organı tümüyle basit aşağılık görmek bambaşka bana göre. Adam küçük diye özgüvensizlik yaşamak yanlıştır dememiş başka bir şeyler diyor.

• Ben o açıdan yorum yaptım.Sonuçta kadın göğüsten ibaret değildir diye düşünürüm.

• Allah herşeyi belli bir amaç için yaratmış.sadece süt vermek amaçlı olaydı ineklerinki gibi altta bi yerlerde olurdu herhalde=)) harika bi estetik ve güzellik unsuru olarak da önem biçildiği kesin..ceyhun dingil halt etmiş bencee=)

1|0
    0|0
  • süt vermek dışında bir etkisi yokki gögüslerin...Türk insanı ahlaki açıdan az gördüğü birşeyi gözünde büyütüp tahrik oluyor olay bu

1|0
    1|0
    • Peki şu durumda çok afedersiniz ama bir erkeğin penisinin de idrarını boşaltmaktan başka vasfı yok bana göre bir canlıyı beslemek işemekten daha değerli bir görevdir. Siz kendi organınızı da bu açıdan düşündünüz mü?

• Bu arada unutmadan sizinle seviyeli ve saygılı bir tartışma için ayrıca teşekkür ederim sitede ayrı bir özenle takip ettiğim kişilerdeniz :)

• Ben teşekkür ederim.

• hangı gozle baktıgına baglı kı adam cerrah gozu ıle bakmış başka bır erkek se arzulu gozlerle bakar bır de onların hepsı toprak olup kaybolur gıder ne guzeller ne yıgıtler ı ıçıne almıştır bu toprak bu gozlede bakarsan hiç bır degerı yoktur

1|0
    1|0
    • Şu durumda insanın kendisi de sadece oksijeni karbondioksite çevirmeye yarayanlar olarak değersiz olmuyor mu? Kaldı ki bir canlıyı beslemek için kullanılan organ değersiz midir? Göğüs doktoruna göğüs değersiz görünecek bu normalse her doktor kendi branşını değersiz mi görecek?

• ınsan ALLAH CC katında degersız deyıldır asla dunya da ona sorumluluk verılmıştır doktor yaptıgı meslegı degersız gormeyecek tabıkı de çok gordugu ıçın ona sıradan gelmeye başlamıştır

• Ona sıradan gelmeye başlaması ayrı bir şeydir değersiz ve koyun kuyruguyla aynı görmesi apayrı bir şey. Kesinlikle katılmıyorum düşüncenize.

• kimse gidip bir koyunun kuyrugunda dilini gezdiriyormu?

1|0
    0|0
  • hakaret etmıs ayıp etmıs olmaz boyle bı se onlarsız bı hayat dusunemıyorum:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bugün adam kendini savunurken denk geldimbir bölümüne "ben bugune kadar meme kanseri olan bir çok hasta ve yakını gördüm. meme kanseriyle mücadele eden kadınların üzüntülerine psikolojik yıkımlarına sahit oldum. ben kadın memesini aşağılamak amacıyla kesinlikle öyle birşey söylemedim " vs tarzında açıklamalar yaptı. adam sadece kadın estetiği cinselliği sadece memeden ibaret değildiri savunuyor ki bence haklı.

0|0
    0|0
    • Koyun kuyruğuk yağından farkı yok içeriğinin diyerek mi? Daha uygun bir yakıştırma yaparak konuşsa genel olarak tüm kadınları aşağılamasa daha ideal konuşmuş olacaktı. Göğüs aldırma sonrası yada öncesi kadınların yaşadığı psikolojiye o kuyruk yağı diyerek teselli verilemez ancak aşağılanır kadın.

• göğüs kadının en etkileyici yerlerınden bırıdır. Avcı toplayıcı toplumlar bile bundan on binlerce yıl önce yaptıkları heykellerde goguslerı ve cınsel organı kocaman olan dişi heykeller yapmıslar :). Dişiliğin temsilidir.

1|0
    0|0
  • popo içinde açın bakın bok var diyecek sanırım

1|0
    0|1
    • onu aşağılık görmüyor çünkü o kendinde de var ya ondan sanırım. Bir de madem aşağılık meme değersiz bir organ neden o zaman göğüs hastalıkları uzmanı olup değersiz bir alanda uzmanlaşmayı seçmiş onu da açıklasaymış keşke.

• kuyruk yağından olanların güzelmiş:)))

• Şimdi milyonlarca sapık çıkacak yeni trendleri meme elleyemeyen gidip koyun kuyruklarından tahrik olup tecavüz edecek ben biliyorum.

• etkileyici bir organ bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...