Arkadaşlar lutfen bakin çok onemli?

Konuyu doğru yeremi actim bilmiyorum. Az once bir kiz arkadasla konusuyodum. Sonra seni çok seviyorum falan dedi bana. Gercekten çok iyi anlasiyoruz. Bende çok seviyorum dedim. Bu arkadasim sevgilisinden ayrilmis. Onu da taniyorum. Arkadaşım dediki bana sevgilim olmasada olur. Erkek sevgisine ihtiyacim yok artik. Bana kadin sevgisi lazım dedi. Bende saka falan yapdi diye aklimdan kotu bisey gecurmedim. Ama sonrada soylediklerimi kimseye soyleme dedi bana. Niyeki dedim. Birine soylersen yanlış anlar. Unut soylediklerimi dedi. Bende konuyu degistirdim. Ama aklima takildi iyice. lezbiyen falanmidir acaba? Bu arada yaklasik 5-6 ay once katildi bizim sirkete. Eskiden tanismiyodum yani.

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Lezbiyen gibi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Lezbiyen degilk de biseksuel diyelim hem erkekle hem kadinla ilgilenen biri

1|0
    0|0
  • büyük ihtimalle lezbiyendir. Dikkatli ol

1|0
    0|0
  • Lezbiyenligi tercih etmis

1|0
    0|0
  • Hımm kuvvetle muhtemel lezbiş o :)

1|0
    0|0
  • Dikkat et seni yataga atabilir :)
    ya da gercek ciddi manada bir dostluğa ihtiyaci vardir

1|0
    0|0
  • O yolda ilerlediği kesin. Bir akşam baş başa içki içmeyin 😄

1|0
    0|0
  • Tembih etmesi lezbiyen eğilimi olduğunu gösteriyo (kadın) değilde bayan arkadaş sevgisi deseydi sorun yoktu

0|0
    0|0
    • Bayan arkadaş yok kadın ve erkek cinsiyetleri ve bunların arkadaşLıkları var abicim sizin bekaret ayrımınızdan bıktık saçma saçma konuşmayın kadınlık bekaretbelirtmekZ

• yaşıtlarım kız ya da oğlan adıyla anılıyor ama koca kadın oldu Genç bir kadın p kadına karışma kadın çok güzel diyorum yaşı müsait olana

• Kadın kadına oturuyoruz felan denir kadın biraz genel kavramdır yani ben orda ayrım amacıyla demedim onu anlatmak istiyorum

• Dikkat et kötü emellerine alet edebilir seni böyle tipler genelde hoşuna giden kadinları yatağa atıp takma penisle mikebilir kanka :)

0|0
    0|0
  • :-D ne desem bilemedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen istemezsen zarar vermez
    Onun elinde olmayan bir durum büyük ihtimal biseksueldir

0|0
    0|0
Yükleniyor...